Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
pracownik przenosi żółte pudła w biurze
Relokacja firmy: biznesowa przeprowadzka w standardzie VIP
Przeprowadzka ma pomóc firmie być lepszą. Nowe miejsce to nowe możliwości, atmosfera i okazja do nabrania tempa. Kanguro wpasowuje się w te potrzeby. Od lat przeprowadzamy firmy w Polsce, Anglii i Niemczech, zawsze gwarantując najwyższy standard obsługi.
uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

pracownik zakleja pudła
Robimy to w całej Europie

Nasze siedziby znajdują się w centrum kraju (Poznań) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn)ale specjalistyczne kangurowozy jeżdżą w całej Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzićich z powrotem do Polski. Z tą samą uwagą transportujemy rzeczy dwie ulice, jak i dwa kraje dalej.

pracownik zabezpiecza karton przed transportem
Relokacja firmy: biznesowa przeprowadzka w standardzie VIP
Przeprowadzka ma pomóc firmie być lepszą. Nowe miejsce to nowe możliwości, atmosfera i okazja do nabrania tempa. Kanguro wpasowuje się w te potrzeby. Od lat przeprowadzamy firmy w Polsce, Anglii i Niemczech, zawsze gwarantując najwyższy standard obsługi.

Relokacja firmy w wydaniu Kanguro to:

Gwarancja bezpieczeństwa

Świadczymy usługę relokacji firm w całej Europie. Wszystkie prace są ubezpieczone, a przed startem podpiszemy odpowiednią umowę.

Biznesowetempo

Wiemy, że dla firmy każda godzina przestoju może być kłopotem. Jesteśmy tu po to, by przeprowadzka jak najmniej wpłynęła na bieżącą działalność Twojej firmy. Cały proces, co do kwadransa, staramy się organizować tak, by Twoi klienci mogli nawet nie zauważyć, że właśnie się przeprowadzasz. Tak rozumiemy profesjonalizm.

Elastyczność

Każda firma jest inna. Każda potrzebuje innej przeprowadzki. Jeśli odbywasz dużo spotkań w biurze, ważne jest, by jak najdłużej zachować funkcjonalność chociaż jednego pomieszczenia. Dla firm internetowych z kolei najważniejsze jest utrzymanie kontaktu z klientami (np. przeniesienie numeru tel. czy dostęp do sieci). Zawsze dopasowujemy się do potrzeb klienta. Możemy ustalić indywidualny przebieg przeprowadzki, a nawet porę dnia, w której będzie się odbywać.

Zapewniamy:

 • czytelną umowę przed realizacją (z możliwością zmian wg Twoich uwag)
 • atrakcyjny model rozliczeń
 • inwentaryzację przenoszenia mienia
 • bezpieczne zapakowanie z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów
 • transport pod wskazany adres
 • wypakowanie we wskazanym pomieszczeniu
 • ubezpieczenie NNW

Posłuchaj naszych klientów

W biznesie wszystko jest inwestycją, również przeprowadzka.Przenosisz firmę, by się rozwijać.Zespół Kanguro pomoże Ci w tym, jak potrafi.

Wynajem pojemników na przeprowadzkę:pomieszczą wszystko, ułatwią wszystko

Zapakowanie i odpakowanie to połowa sukcesu

Nie chodzi tylko o to, by coś przewieźć,lecz o to, by przewieźć to w jednym kawałku.

W Kanguro możesz wynająć bezpieczne pojemniki:

 • na przeprowadzkę firmy
 • na przeprowadzkę biura
 • na przeprowadzkę domową
 • na inne wyjazdy

Plastikowy pojemnik jest odporniejszy,bezpieczniejszy i wygodniejszy w transporcieniż przypadkowe opakowania kartonowe czy worki.

To ochrona przed deszczem, wilgocią,ale i osobami postronnymi(materiały poufne, dokumentacja itp.).

Dobre pojemniki to dobra przeprowadzka:

Szybsza, bezpieczniejsza, komfortowaJak zapakujesz, tak się przeprowadzisz —już sama pewność, że ładunkowi nic nie grozi,powoduje, że możesz nosić wszystko szybciej,a cała przeprowadzka skraca się o godziny.

Zapewniamy:

 • profesjonalne pojemniki i inne wyposażenie (folia, kartony)używane przez największe firmy przeprowadzkowe na świecie
 • szeroką gamę rozmiarów
 • instruktaż właściwego zapakowania ładunku
 • dowóz i odbiór pojemników na wskazane miejsce(mniejsze zamówienia mogą być odbierane osobiście)
 • atrakcyjne ceny

Gdyby zaś okazało się, że przyda się dodatkowa pomoc,zawsze jestesmy dla Państwa dyspozycji:zapakujemy, przewieziemy i odpakujemy pojemniki na miejscu.