Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Posłuchaj naszych klientów

 • biała ciężarówka z logo Kanguro

  Przeprowadź się jednym skokiem

  Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
 • widok z oddali na Hiszpanię
  Przeprowadzki z Anglii do Hiszpanii: welcome a España!
  Tylko ludzie, którzy już mieszkają w Hiszpanii, nie chcą przeprowadzać się do Hiszpanii. To kraj słońca i emocji, czyli wszystkiego, co potrzebne jest do szczęśliwego życia. Przeprowadź się tam! Na rok lub na całe życie, a gdybyś chciał kiedyś wrócić, znów będziesz mógł na nas liczyć. Przeprowadzki z Kanguro są prostsze niż przejazd przez Madryt w godzinach szczytu.
 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

  Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

 • ludzie na plaży w Hiszpanii
  Przeprowadzki z Anglii do Hiszpanii: welcome a España!
  Tylko ludzie, którzy już mieszkają w Hiszpanii, nie chcą przeprowadzać się do Hiszpanii. To kraj słońca i emocji, czyli wszystkiego, co potrzebne jest do szczęśliwego życia. Przeprowadź się tam! Na rok lub na całe życie, a gdybyś chciał kiedyś wrócić, znów będziesz mógł na nas liczyć. Przeprowadzki z Kanguro są prostsze niż przejazd przez Madryt w godzinach szczytu.
 • biała ciężarówka z logo Kanguro

  Przeprowadź się jednym skokiem

 • widok z oddali na Hiszpanię
  Przeprowadzki z Anglii do Hiszpanii: welcome a España!
 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat
 • ludzie na plaży w Hiszpanii
  Przeprowadzki z Anglii do Hiszpanii: welcome a España!

Zadzwoń do Kanguro


Daj nam znać, że chcesz się przeprowadzić.Mailem, telefonem czy przez formularz kontaktowy.Zajmiemy się całą resztą.

Podaj datę i dwa adresy


By zorganizować przeprowadzkę doskonałą, musimy wiedzieć kiedy, skąd i dokąd chcesz przenieść swój dobytek.Te trzy rzeczy to podstawa; reszta to szczegóły, z których złożymy idealną całość.

Możesz nam zaufać: każda przeprowadzka jest ubezpieczona, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i wiemy, jak go używać.

Twój dobytek jest bezpieczny, a całość odbędzie się terminowo. To nasza obietnica której dotrzymujemy od wielu lat.

Ciesz się myślą o życiu w Hiszpanii


Twoje rzeczy w ciągu dwóch dni znajdą się w Madrycie, Barcelonie czy innym mieście Hiszpanii.Możesz więc spokojnie planować wypady na miasto, podczas gdy my zajmiemy się wszystkim, co jest potrzebne by przenosiny do Hiszpanii, zaczęły się jak najlepiej – od przeprowadzki dopracowanej w każdym szczególe.

Posłuchaj naszych klientów

Dlaczego my?

Bo mamy międzynarodowe doświadczenie

 • Specjalizujemy się w przeprowadzkach domów, mieszkań i firm od 12 lat.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem do Polski.

Bo jesteśmy wszechstronni

 • Organizujemy przeprowadzki niemal w dowolnej skali i w dowolne miejsce Europy. Nasi pracownicy znają języki i doskonale znają lokalną specyfikę.

Zajmiemy się wszystkim i o wszystko zadbamy.

Bo dotrzymujemy słowa

 • Szybko przekonasz się, że nasza rzetelność to coś więcej niż słowa na stronie.

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zaufania, a każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie — bo jest Twoje. Przeprowadzka to ważna rzecz. Zależy nam, by wszystko odbyło się jak należy.

Hiszpania to piękny kraj, a przeprowadzka w wykonaniu Kanguro to piękny początek życia w Hiszpanii.Wiemy, bo przeprowadzaliśmy tam już wielu naszych angielskich, a obecnie już hiszpańskich klientów.

Kanguro oferuje przeprowadzki do Hiszpanii, tzw. jeden kierowca i van z dowolnych miast w Wielkiej Brytanii do dowolnych miast w Hiszpanii.

Przeprowadzamy się z Wielkiej Brytanii do wszystkich miast i miejscowości w Hiszpanii, najpopularniejsze miasta, do których przemieszczają się nasi klienci to:

Przeprowadzki do Madrytu

Man & Van do Madrytu


Przy przeprowadzce do Hiszpanii na pierwszym miejscu według Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii jest wesoły o każdej porze dnia i nocy.

Otwarte miasto, łączące ludzi bez względu na ich pochodzenie. W Madrycie znajdziemy wiele muzeów, restauracji , zabytków.

Madryt to przede wszystkim tradycja. Znajdują się tutaj dzielnice o różnorodnych stylach. Madryt bez wątpienia jest jednym z najciekawszych miast w Europie. Mieści się tutaj wiele ośrodków kultury.

Każdy kto się tutaj przeprowadzi, będzie mógł zobaczyć niesamowicie symboliczne miejsca. Pałac Królewski, Plaza Mayor z ponad 400-letnią historią. Wiele restauracji, kawiarni. Madryt to wspaniałe miejsce w zielonych przestrzeniach.

Nazywany stolicą gastronomii, mody oraz nocy. Nie brakuje tutaj tradycyjnych hal targowych, które zostały przekształcone w nowoczesne przestrzenie gastronomiczne.

W Madrycie możemy się cieszyć „ żywą” atmosferą miasta. Tymczasem wielbiciele mody, mogą tutaj znaleźć luksusowe sklepy. Znajdują się one w dzielnicach takich jak np. Fuencarral. W tym hale targowe np. Motores.

W Madrycie mieści się wiele księgarni oraz sklepików z rękodziełem. Każdy mieszkaniec musi odwiedzić tarasy widokowe takie jak np. Świątynia Debod czy taras Círculo de Bellas Artes. Natomiast noce w Madrycie są po prostu legendarne. Lokale oferują spektakle na żywo, muzykę do białego rana.

Według Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii, Madryt jest osobliwym pięknem. Stymuluje oraz inspiruje. Trzeba tego wszystkiego doświadczyć na własnej skórze. Przeprowadzka do Madrytu to oczywiście najlepsze rozwiązanie dla wszystkich młodych osób. Jednak nawet seniorzy znajdą coś dla siebie.

Madryt trzeba odkryć po swojemu. Mieszkanie tutaj jest połączeniem luksusu nowoczesności z tradycją. Zamieszkać w Madrycie może każdy, kto lubi głośną muzykę oraz gwar ludzi.

Według Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii miesięczny koszt utrzymania nie osoby w Madrycie, bez uwzględnienia czynszu, to kwota rzędu 900 euro. Dodatkowo powinno  nie doliczyć liczyć się z tym, że miesięczna wynajem  apartamentu około 1200 euro. 

Przeprowadzki do Barcelony

Man & Van do Barcelony


Wedlug najbardziej popularnych miast wsród klienta Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii na drugim miejscu jest Barcelona, miasto oryginalnych możliwości. Położona nad Morzem Śródziemnym.

Słynie z modernistycznej architektury. To jedna z najmodniejszych stolic europejskich.

Miasto to jest wyznacznikiem nowych trendów w świecie gastronomii, mody oraz kultury. Łączy kreatywność artystów i projektantów. Stare Miasto należy do najnowocześniejszych dzielnic Barcelony. Można powiedzieć, że jest to miasto mody. Barcelona to tak naprawdę wystawa najnowszych trendów. Znajdziemy tutaj strefy glamour oraz budynki takie jak Paseo de Gracia czy na Avenida Diagonal. W Barcelonie jest mnóstwo tradycyjnych sklepów.

Kanguro No1 przeprowadzki do Hiszpani dodaje ze Barcelona ma śródziemnomorski charakter. Ulice pełne atmosfery wyznaczają swój trend.

Możliwości są tutaj nieograniczone. Spacer po Las Ramblas, wizyty po tradycyjnych bazarach jak np. Boquería. Miejskie plaże oraz liczne ogródki na starówce zachęcają do ich odwiedzin. Za pośrednictwem Biura Turystycznego, można wybrać się na przejażdżkę samochodem zabytkowym. Można również wybrać rejs żaglówką.

W Barcelonie trzeba po prostu zamieszkać. Kusi ona zabytkami takimi jak np. Sagrada Familia. Zarówno turyści jak i mieszkańcy odkrywają miasto na nowo. Spacery nad morzem, noce na dachach z widokiem na panoramę miasta. Oferta kulinarna, która jest zróżnicowana.

Przeprowadzka do Barcelony będzie codzienną piękną podróżą po mieście, które ma niezwykły charakter.

Według Kanguro przeprowadzki do Barcelony wynajem jest największym wyzwaniem, jakie stoi przed osobą, która chce przeprowadzić nie do  Barcelony. Koszt czynszu zaczyna nie od 900 euro and przy większych apartamentach i lepszych dzielnicach nawet to paru tysięcy euro miesięcznie.

   

Przeprowadzki do Walencji

Man & Van do Walencji


Według Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii Walencja to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii.

Miasto posiada bogatą ofertę zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Przeprowadzka tutaj jest również dobrym rozwiązaniem dla wszystkich singli.

To właśnie tutejsze zabytki są prawdziwymi perełkami sztuki. Nawiązują często do historii Hiszpanii.

W centrum Walencji znajdują się nowoczesne centra handlowe, ciekawe miejsca i zabytki. Niewątpliwie najlepszą atrakcją są szerokie, piaszczyste plaże.

Każdy mieszkaniec, a także turysta powinien odwiedzić Oceanarium w Walencji. L’Oceanogràfic to największe w Europie oceanarium o łącznej powierzchni 110 000 m2. Na żywo robi naprawdę duże wrażenie.

To miasto sztuki i nauki. Architektura miasta zachwyca w ciągu dnia jak i wieczorem. Pałac Sztuk im. Królowej Sofii to kolejny ważny przystanek. Pełni on funkcję opery i teatru. Ta niezwykła przestrzeń jest miejscem, w którym odbywają się spektakle teatralne oraz operowe.

Przy przeprowadzce do Hiszpanii z Kanguro można sie spodziewać tutaj to nowe możliwości. Każdy przybywając tutaj powinien wiedzieć, że życie toczy się w Walencji niezwykle szybko. Dlatego właśnie tak często Walencja jest wybierana jako obiekt nauki dla wszystkich studentów. To miejsce pracy wielu Polaków.

To także miejsce zamieszkania wielu narodowości. Przeprowadzić możemy się tutaj w pojedynkę, z rodziną czy dziećmi. Walencja zaprasza każdego, kto jest przygotowany na odkrywanie nowego. Walencja to coś więcej niż miasto Hiszpanii.

Według Kanguro przeprowadzki do Walencji warto pomyśleć jak będziesz nie poruszać po mieście do pracy, na zakupy, na spotkania z przyjaciółmi, Kanguro poleca rower, własny samochód lub porostu transport zbiorowy, transportu miejskiego w Walencji wchodzą: autobusy miejskie, metro, tramwaje jak również  autobusy podmiejskie metro-bus.

Trzeba również pamietac  i podkreślić, że różne środki transportu zarządzane są przez niezależne firmy i posiadają własny system biletowy ale dostępne są również zintegrowane bilety czasowe oraz paczki biletów na więcej przejazdów.

Przeprowadzki do Sewilli

Man & Van do Sewilli


Według kanguro przeprowadzki do Hiszpanii na czartym miejscu według popularności  popularności plasuje sie Sewilla, czyli artystyczna stolica południowej Hiszpanii.

To duże miasto, czwarte największe w Hiszpanii. Do Sewilli można dojechać samochodem. Można również dolecieć samolotem gdy twoje rzeczy jada z kierowca z Uk około 2-3 dni.

Warto poznać historię Sewilii. Bowiem jej historia jest długa i bogata. Rzymianie nazywali to miasto Hispalis. Andaluzja, grobowiec Krzysztofa Kolumba znajduje się właśnie w katedrze w Sewilli. Zdobywcy przejęli wiele elementów kulturowych po Maurach. Widać je do dziś.

Fragment starego miasta znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bardzo ważnym rokiem dla miasta był 1492. To właśnie wtedy Krzysztof Kolumb wypłynął stąd do Indii. Wszystko to, co zdobył przechodziło przez Sewillę. Miała ona królewski monopol na handel koloniami.

Niezwykła jest Katedra w Sewilii. Gotycka katedra jest jedną z największych katedr na świecie. To tak naprawdę trzecia największa po watykańskiej. Jej początki sięgają 1401 roku. To właśnie wtedy postanowiono zbudować wielką katedrę. Pierwotnie budynek był meczetem.

Katedra ma bogato zdobione wnętrza. Katedra ma bogato zdobione wnętrza. Wartym zainteresowania jest ołtarz główny. Określany jako największy na świecie. Pięknie rzeźbiona powierzchnia pokryta złotem. Podobno dotknięcie stopy herolda przynosi szczęście. Dlatego wiele mieszkańców oraz turystów to robi. Cała katedra nie ma klasycznego dachu. Z wieży widać kopuły sklepienia. Przeprowadzka tutaj to inwestycja w siebie. To możliwości rozwojowe oraz biznesowe.

Jak poruszać sie po Sewilli?

Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii poleca swój własny samochód, rower lub publiczne środki transportu takie jak autobusy -gdzie jest tanio i nawet wygodnie.

Autobusy  łączą kilka zalet: są zarazem ekonomiczne – tańsze niż pociąg i wygodne – klimatyzacja i odchylane siedzenia to standard nawet na krótszych trasach, a sieć autobusowa jest na tyle dobrze rozwinięta, że za pomocą tego środka transportu dotrzeć można niemal do każdego interesującego miejsca. 

W Sewilli istnieją tylko  dwa dworce autobusowe w różnych punktach miasta, o czym warto wiedzieć planując podróż zaczynającą lub kończącą się w tym mieście. Autobusy do andaluzyjskich miast odjeżdżają z dworca Prado de San Sebastian.

Kanguro przeprowadzki do Hiszpani poleca żeby sie poruszać metrem Metro w Sewilli Obecnie metro obsługuje tylko jedną linię z planowanych czterech.

Linia 1 biegnie ze wschodu na zachód, od Ciudad Expo w Aljarafe (przedmieścia na wzgórzu za Trianą) do Montequinto, przechodząc przez Los Remedios (Parque los Principes, Plaza Cuba), na południe od centrum (Puerta Jerez, punkt odjazdu wielu autobusów linii i Prado, gdzie można złapać tramwaj), a następnie do San Bernardo, które oferuje usługi koleją podmiejską Cercania. Następną stacją jest Nervion, gdzie znajduje się Sevilla FC, Sanchez Pijuan. Następnie biegnie dalej na wschód do obszarów mieszkalnych, w tym uniwersytetu Pablo Olavide. Linia ma 18 km długości.

Przeprowadzki do Saragossy

Man & Van do Saragossy


Saragossa, czyli miasto z ponad 2000-letnią historią. Znajduje się tutaj wiele zabytków. Majestatyczne katedry, renesansowe pałace czy unikalne dzieła Francisco de Goya.

Saragossa jest stolicą Aragonii. Położona na skrzyżowaniu dróg pomiędzy innymi dużymi miastami hiszpańskimi. Stolica ta leży nad rzeką Ebro.

To nie tylko idealne miejsce na wycieczkę. To przede wszystkim świetne miejsce na zamieszkanie. Znajduje się tutaj międzynarodowe lotnisko. Saragossa to miejsce, w którym każdy poczuje się komfortowo.

Warto zwrócić uwagę na gościnność mieszkańców. Znajdują się tutaj łatwo dostępne przestrzennie. To dziedzictwo i różnorodna kultura.

Saragossa posiada również zamkniętą zabytkową starówkę. Te rozległe tereny zielone mają niezwykły charakter. Kilometry ścieżek rowerowych, doskonale zorganizowany transport miejski. Do tego punkty i tarasy widokowe. Na ulicach czuć ciepłą atmosferę. Znajdują się tutaj lokale gastronomiczne.

Wedlug Kanguro przeprowadzki do Hiszpanii główną atrakcją miasta jest bazylika Nuestra Señora del Pilar. To symbol miasta oraz druga katedra w Saragossie. Wewnątrz można zobaczyć piękne dzieła Francisco de Goya. Istotnym elementem jest wieża widokowa San Francisco de Borja. Kilka kroków dalej znajduje się katedra Salvador. To historycznie główna świątynia miasta. Wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wewnątrz znajduje się jedna z kolekcji arrasów flamandzkich.

Miejscem podstawowym do zobaczenia jest pałac Aljafería. To islamski alkazar z XI wieku. Pałac nadal zaskakuje wszystkich zwiedzających. Zarówno turystów czy też mieszkańców. Dominuje tutaj piękny arabski styl.

Zabytki Saragossy można poznać podczas samodzielnych wycieczek, korzystając z autobusu turystycznego.

Dlaczego warto się tutaj przeprowadzić?

Przede wszystkim ze względu na kulturę czy rozwój osobisty. Saragossa będzie świetnym miejscem docelowym dla całych rodzin z dziećmi.