Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Posłuchaj naszych klientów

biała ciężarówka z logo Kanguro

Przeprowadź się jednym skokiem

Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
bawiąca się rodzina w salonie w trakcie przeprowadzki
Przeprowadzki z Anglii do Holandii: welcome to Netherlands!
Powrót do Polski ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Polski dom albo całą firmę.
uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
Przeprowadzki z Anglii do Holandii: welcome to Netherlands!

Przeprowadzka do Holandii ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Polski dom albo całą firmę.

biała ciężarówka z logo Kanguro

Przeprowadź się jednym skokiem

bawiąca się rodzina w salonie w trakcie przeprowadzki
Pozwól nam zająć się wszystkim
Robimy to w całej Europie
uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

Nr 1 w przeprowadzkach z Wielkiej Brytanii do Holandii


Czy przeprowadzka z pełnym lub częściowym ładunkiem 6 dni w tygodniu do Holandii jest wyzwaniem?

Nie dla zespołu Kanguro!

Przeprowadzka dla wielu osób może być wyzwaniem nawet w obrębie kilku ulic – ale nie dla Kanguro.

Wszystko zostanie przeniesione w ciągu 2 dni


Jest wiele firm oferujących przeprowadzki do Holandii, ale zawsze najłatwiej będzie dogadać się z kimś, kto ma za sobą wiele lat doświadczenia.

To nas wyróżnia, ale przede wszystkim jest dużym udogodnieniem dla klientów.

Zajmujemy się wszystkim. Bez niechcianych niespodzianek przed, w trakcie i po przeprowadzce.

Dajemy słowo, bierzemy odpowiedzialność, podpisujemy umowę.

Trasa Anglia-Holandia to nasz drugi dom


Znamy każdy zakręt, tunel i autostradę.

Posiadamy zespół zaufanych ludzi, którzy od wielu lat zajmują się przeprowadzkami osób do Holandii.

Jesteśmy nazywani dwujęzycznymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Posłuchaj naszych klientów

Dlaczego my?

Bo mamy międzynarodowe doświadczenie

  • Specjalizujemy się w przeprowadzkach domów, mieszkań i firm od 12 lat.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem do Polski.

Bo jesteśmy wszechstronni

  • Organizujemy przeprowadzki niemal w dowolnej skali i w dowolne miejsce Europy. Nasi pracownicy znają języki i doskonale znają lokalną specyfikę.

Zajmiemy się wszystkim i o wszystko zadbamy.

Bo dotrzymujemy słowa

  • Szybko przekonasz się, że nasza rzetelność to coś więcej niż słowa na stronie.

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zaufania, a każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie — bo jest Twoje. Przeprowadzka to ważna rzecz. Zależy nam, by wszystko odbyło się jak należy.

Jesteśmy firmą o angielskich, niemieckich i polskich korzeniach, działamy od początku na terenie całej Europy.

Przeprowadzamy mieszkania, domy, firmy i instytucje, podróżujemy między stolicami lub małymi miastami.

Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz się przeprowadzić, możesz liczyć na zespół Kanguro.

Pamiętaj, żeby nie oceniać pochopnie! Zanim wybierzesz, zadzwoń.

Kanguro oferuje przeprowadzki do Holandii, tzw. jeden kierowca i van z dowolnych miast w Wielkiej Brytanii do dowolnych miast w Holandii.

Przeprowadzamy się z Wielkiej Brytanii do wszystkich miast i miejscowości w Holandii, najpopularniejsze miasta, do których przemieszczają się nasi klienci to:

Przeprowadzki do Amsterdamu

Man & Van do Amsterdamu


Numerem 1 przy rozważaniu przeprowadzki do Holandii jest Amsterdam.

Amsterdam swoją czołową pozycję zawdzięcza głównie zabytkowemu centrum, dogodnej lokalizacji, dużej ilości możliwości zdobycia dobrej pracy. Wiele znajdziemy tu wszystko, co powinno mieć wymarzone – domowe miasto.Warto wspomnieć o ofercie dobrego i taniego jedzenia niemal na każdej ulicy.

Zapewne wiele słyszeliście o tym, że Amsterdam to miasto rowerów, ale dopiero po przeprowadzce tutaj wiecie co to znaczy – w mieście jest prawie milion rowerów. To nie tylko przyjemna rekreacja i środek transportu, to integralna część życia Holendrów.

  

Jeśli martwisz się, jak się porozumieć, nie mówiąc po holendersku, jest dobra wiadomość – wszyscy mówią po angielsku Ogólnie rzecz biorąc, możesz mówić po angielsku. Pomimo faktu, że językiem urzędowym jest holenderski, ponad 90% ludzi może płynnie komunikować się po angielsku.

Amsterdam, czyli miasto kontrastów. Wyjątkowa stolica Holandii. Podzielona jest aż 160 kanałami. Określana miastem Wenecji północy. W centrum mieszczą się zabytkowe kamienice. Przypominają one domki z piernika. W Amsterdamie znajdziemy również muzea sztuki, stare drewniane mosty czy kolorowe targi kwiatowe. Znajduje się tutaj wiele atrakcji zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Najwięcej atrakcji tego miasta znajduje się w pobliżu historycznego centrum. Do większości miejsc można dojść pieszo. Holenderską stolicę można także zwiedzać na rowerze. Znajduje się tutaj wiele ścieżek rowerowych. Można także wybrać się w rejs po wodach Amsterdamu.

Przeprowadzając się tutaj, warto skorzystać z transportu miejskiego. Niewątpliwie największą atrakcją tego miejsca są kanały. To one zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. To dzięki nim, stolica Holandii jest tak unikatowym miejscem. Do największych kanałów stolicy Holandii zaliczają się m.in Keizersgracht i Prinsengracht. Połączone ze sobą małymi mostami oraz kanalikami. Pośrodku znajduje się główny plac Amsterdamu,Plac Dam z Pałacem Królewskim i luksusowym domem towarowym Bijenkorf. Miejsce zarówno dla turystów jak i mieszkańców.

Warto powiedzieć słów kilka na temat funkcji kanałów w Amsterdamie. Przede wszystkim pełniły one funkcje sanitarne oraz transportowe. Dodatkowo były o wiele bardziej pożyteczniejsze niż ulice. Kanały oddzielały od siebie konkretne części miasta. W przeszłości, w samym mieście znajdowało się zdecydowanie więcej kanałów. Ważną rolę pełnią również mosty. Na terenie Amsterdamu znajduje się ich blisko 3000. Najstarszym, a jednocześnie najszerszym mostem jest Most De Torensluis. Dużą popularnością cieszy się również Most Piętnastu Mostów położony na skrzyżowaniu Reguliersgracht i Herengracht. Będąc tutaj koniecznie trzeba zobaczyć krzywe kamienice. Kolejną zaletą tego miasta jest fakt, iż jest to stolica rowerów. To one stoją tutaj dosłownie wszędzie.

Przeprowadzki do Rotterdamu

Man & Van do Rotterdamu


Dlaczego warto przeprowadzać się do Rotterdamu?

Zdecydowanie kluczowym czynnikiem przemawiającym na korzyść Rotterdamu jest również dostęp do większej ilości tańszych mieszkań. Wielu młodych ludzi i młodych rodzin przeprowadza się do Rotterdamu.

Dla wielu Rotterdam wyróżnia się spośród innych holenderskich miast nowoczesną i piękną zabudową, dobrymi parkami i czystymi ulicami.Wiele osób, które niedawno się tu przeprowadziły uważa, że jest tu bardzo bezpiecznie i spokojnie. Przez wielu nazywany jest najbardziej przyjaznym miastem do życia w Europie.

Rotterdam  według Kanguro przeprowadzki do Netherlands to jedno z najciekawszych miast w Holandii. Klimatem przypomina Amsterdam. Jednak można tutaj spotkać mniejszą liczbę turystów. Warto wspomnieć, że jest to młode oraz dynamicznie rozwijające się miasto. Tutaj wciąż się coś zmienia. Panoramę miasta możemy podziwiać dzięki licznym wieżowcom. Jeszcze nie tak dawno temu, port w Rotterdamie, był jednym z najbardziej ruchliwych na świecie. Mianowicie to właśnie tutaj cumowały statki z czterech stron świata. Rotterdam posiada niezwykłą kulturę. Miasto to łączy w sobie historię, tradycję oraz nowoczesność. Widać to po samej architekturze. Budynki, które zostały ocalałe z wojny, zostały wręcz wciśnięte pomiędzy domy. Sama odbudowa miasta trwała do 1970 roku.

Przeprowadzając się do Rotterdamu z Kanguro No1 przeprowadzki do Netherlands , należy poznać  miasto z wysokości 185 m wieży Euromast. Dzięki szybkim automatycznym windom, można cieszyć się panoramą miasta w przeciągu kilku chwil. Erasmus Bridge to jeden z największych zabytków miasta. Znany lokalnie jako „ Łabądź”. Wszystko ze względu na kształt pylonu. Overblaak Development to kolejne ciekawe miejsce. Niewątpliwie można przyznać, że to jedno z najciekawszych osiągnięć architektonicznych miasta. Prawie wszystkie domy wyglądają jak drzewa. Ma się poczucie miejskiego lasu w samym środku miasta. Nie zapomniano tutaj również o dzieciach. Najpopularniejszym miejscem dla najmłodszych jest Familiepark Plaswijckpark. W samym Rotterdamie zachowało się 7 młynów. Dwa z nich są otwarte regularnie. To De Ster oraz De Lelie. Warto tutaj przeprowadzić się chociażby ze względu na charakter miasta.

Przeprowadzki do Hagi

Man & Van do Hagi


Jak przeprowadzić się do Hagi?

Haga jest małym miastem z dobrze rozwiniętą siecią transportu publicznego. Można zauważyć, że większość atrakcji znajduje się w centrum miasta. Dobrze znana z Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości oraz jako siedziba holenderskiej rodziny królewskiej, rządu i parlamentu. Bardzo polecana dla rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi, które chcą mieszkać w mieście, które jest czyste i prawie wolne od przestępczości.

Haga, miasto w Holandii, które jest znane przede wszystkim z siedziby Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Dodatkowo to bardzo atrakcyjna miejscowość zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Znajduje się tutaj wiele zabytków. Według Kanguro No1 przeprowadzki do Netherlands samo mieszkanie tutaj będzie miało ogrom plusów. Haga wprost urzeka architekturą. Mieści się tutaj wiele atrakcji typowo turystycznych. Warto wrócić do początku historii miasta. A ta sięga XIV wieku. Haga nie posiadała praw miejskich. Nie mogła uzyskać także przywilejów handlowych. Po wkroczeniu do Niderlandów wojsk francuskich, utworzono Republikę Batawską. Później narodziło się Królestwo Holandii. Dzięki temu Haga otrzymała prawa miejskie. Scheveningen jest nadmorską dzielnicą Hagi. Cieszy się ona ogromną popularnością. Dodatkowo to jeden z najpiękniejszych kurortów nad Morzem Północnym. Haga jest niewątpliwie miastem inne niż pozostałe w Holandii. Haga słynie z bogatej kuchni. Przede wszystkim królują tutaj sery. Znajduje się tutaj wiele licznych restauracji i kawiarni. Zachęcają one międzynarodowym menu. Warto wspomnieć, że Haga jest bardzo przyjaznym miejscem dla obcokrajowców. To jedno z najciekawszych miast holenderskiej stolicy. Znajdująca się tutaj wieża widokowa Haagse Toren, jest jednym z najwyższych budynków w mieście.

  Hagę można także zwiedzać nocą. Ulice i budynki są tutaj pięknie podświetlone. Natomiast historyczna część Hagi wprost urzeka cudownymi zabytkami. Warto zwrócić uwagę na pałac królewski oraz dziedziniec Binnenhof. To tutaj znajduje się Sala Rycerska. W jej pobliżu usytuowany jest staw Hofvijver. Każdy mieszkaniec powinien także odwiedzić holenderskie muzeum narodowe Mauritshuis. Słynie ono z dzieła „ Dziewczyna z perłą”. Muzeum Louwman to propozycja dla wszystkich miłośników motoryzacji. Znajduje się tutaj blisko 300 modeli samochodów oraz motocykli. Haga jest również miejscem wypoczynkowym. Scheveningen, czyli kurort w którym warto zamieszkać. Można tutaj odpocząć, pracować oraz podziwiać piękne widoki. Molo, które znajduje się na przystani, ma długość 400 m. Można tutaj spacerować, obserwować miasto. Port rybacki stał się tutaj ważnym ośrodkiem handlowym.

Przeprowadzki do Utrechtu

Man & Van do Utrechtu


Przeprowadzka do Utrechtu

Przeprowadzasz się tu jako student lub z rodziną do pracy?

Znajduje się tu największy uniwersytet w Holandii i wiele instytucji związanych z edukacją wyższą.

Możesz natknąć się na najpiękniejsze europejskie kanały i poczuć prawdziwego holenderskiego ducha. Utrecht zaskoczy Cię malowniczymi krajobrazami, intrygującymi muzeami i bajecznym zamkiem. Jak się okazuje, w kraju tulipanów warto żyć.

Utrecht według Kanguro No1 przeprowadzki do Holandii  to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Holandii. Dodatkowo to największe miasto prowincji. Znajduje się ono nad Kanałem Amsterdam-Ren. W mieście znajduje się spora ilość zabytkowych budynków. Pochodzą one z czasów wczesnego średniowiecza. Miasto było najważniejszym miastem Holandii. Utrecht powstał w czasach rzymskich. To właśnie wtedy został zbudowany tutaj fort, w pobliżu rzeki Ren. Przeprowadzając się tutaj, można podziwiać krajobraz miejski. Wyróżnia się tutaj dzwonnica Domtoren. Najwyższa wieża kościelna w Holandii. Z zewnątrz kościół jest niezwykle ozdobiony. To przykład Holenderskiego Gotyku. Można się tutaj wspiąć na 112 metrową wieżę. Niezwykłą ikoną miasta jest najstarszy kanał w mieście Oudegracht. Wybudowano go w kształcie luku, częściowo po dawnym zakolu rzeki Ren. Dolenderskie Fosy Obronne zostały zaprojektowane na początku XVII wieku. Odegrały one istotną rolę w konfliktach podczas wojny Francji.

Czemu warto się tutaj przeprowadzić? Według ankiety przeprowadzonej przez Kanguro No1 przeprowadzki do Holandii wśród swoich klientów warto przede wszystkim ze względu na miejsce, widoki, mieszkańców oraz możliwość pracy. Utrecht to miejsce ważne dla mieszkańców, a dla turystów to unikatowe miasto, która zachwyca zarówno w dzień jak i w nocy. Można się tutaj przeprowadzić w pojedynkę, z partnerem życiowym lub całą rodziną. Utrecht jest także przyjazne dla dzieci. Zalet miasta jest bardzo dużo. Wystarczy obejść kilka uliczek, aby dostrzec piękno w czystej postaci.

Przeprowadzki do Eindhoven

Man & Van do Eindhoven


Eindhoven nr 5 na naszej liście przy rozważaniu mieszkania w Holandii, oto dlaczego:

Eindhoven jest uważane za piąte najbardziej popularne miasto do życia w Holandii. Dobrze zlokalizowane w południowej części kraju. Liczy sobie ponad 23.1000 mieszkańców i jest znane z innowacyjności i technologii, którą symbolizuje żarówka. Nie jest to przypadek, ponieważ pod koniec XIX wieku to właśnie w Eindhoven Philips założył pierwszą fabrykę żarówek i już ponad 100 lat temu oświetlił całe miasto. Dzięki temu Eindhoven stało się symbolem przemysłowego sukcesu Holandii.

Eindhoven, miasto położone na południu Holandii. Posiada ono status magistratu. Zajmuje ono powierzchnię ponad 80 km kw. Eindhoven słynie przede wszystkim z innowacji i wielu technologii. Mowa tutaj o symbolice żarówki. Cała historia zaczyna się pod koniec XIX w. To właśnie wtedy założono pierwszą fabrykę żarówek. Dokładnie Eindhoven Philips oświetlił nimi całe miasto. Dzięki temu, miasto stało się podstawowym symbolem przemysłu.

Aktualnie jest otwarte na nowe możliwości. Według Kanguro No1 Przeprowadzki do Netherlands przeprowadzając się tutaj możemy liczyć na rozwijanie się zawodowo. Miasto daje na pewno zupełnie nowe perspektywy.

Eindhoven jest bardzo pozytywnym miejscem. Mieszkańcy, którzy się tutaj znajdują są pozytywnie nastawieni względem turystów. Z pewnością ten kierunek będzie właściwy dla młodych osób, które myślą o studiach. Sprawdzi się w przypadku osób, które przyjeżdżają jedynie w celu zarobkowym. A jeszcze inaczej w kwestii osób, które chcą tutaj osiąść na stałe.

Miasto sprzyja kreatywności. Ceni się tutaj artystów, przedsiębiorców czy wynalazców. To holenderska stolica nowych technologii. Każdy mieszkaniec może tutaj podróżować rowerem. Eindhoven warto zwierzyć od samego serca miasta, czyli Marktu. Plac otaczają liczne deptaki. Tworzą one ścisłe centrum. Markt znajduje się zaledwie 450 m od głównej stacji kolejowej. Centrum zakupowe obfituje w liczne kluby, bary, restauracji. W nocy można się tutaj naprawdę świetnie bawić. Nie brakuje tutaj parków. Jednym z nich jest Anne Frankplantsoen. To tak zwana zielona wyspa w mieście. Znajdują się tutaj ścieżki rowerowe oraz spacerowe. Nie brakuje miejsc na piknik dla całych rodzin. Van Abemmuseum to ważne centrum sztuki współczesnej. Można tutaj podziwiać prawdziwe skarby. Dzielnica De Bergen uchodzi za dzielnicę sztuki. Mieszczą się tutaj sklepiki, unikatowe galerie. Miasto zachęca także pod względem kulinarnym. Znajdziemy tutaj lokalne potrawy. Nie brakuje tutaj wędzonych kiełbasek, gulaszu, krokietów czy pikantnych mięsnych pulpetów. Eindhover słynie z wysokiego poziomu kulinarnego. Eindhover leży w strefie umiarkowanego i ciepłego klimatu. Lot z każdego miejsca w Anglii do Eindhoven trwa mniej niż 2 godziny.