Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Posłuchaj naszych klientów

 • biała ciężarówka z logo Kanguro

  Przeprowadź się jednym skokiem

  Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
 • bawiąca się rodzina w salonie w trakcie przeprowadzki
  PRZEPROWADZKI DO BELGII: welcome to Belgium!

  W Kanguro jesteśmy ekspertami w przeprowadzkach do każdego miasta i wsi w Belgii. Najpopularniejsze kierunki to Bruksela, Antwerpia, Brugia, Gandawa, Leuven.

  Oferujemy usługę przewozu ładunków częściowych 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty z gwarancją dostawy w ciągu 2 dni!

 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

  Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

 • dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
  Przeprowadzki z Anglii do Belgii: welcome to Belgium!

  Przeprowadzka do Belgii ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Polski dom albo całą firmę.

 • biała ciężarówka z logo Kanguro

  Przeprowadź się jednym skokiem

 • Przeprowadzki z Anglii do Polski: welcome to Poland!
 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat
 • dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
  Przeprowadzki z Anglii do Polski: welcome to Poland!

Dlaczego my / Why Us?

Kanguro – międzynarodowe przeprowadzki „jednym skokiem”


W Kanguro działamy od ponad 12 lat w branży przeprowadzek i man & van świadcząc dobre, uczciwe i godne zaufania usługi dla wielu osób i rodzin. Lubimy wykonywać pracę dobrze i zawsze upewniamy się, że nasi klienci nie muszą się o nic martwić, gdy przeprowadzają się do dowolnego kraju w Europie. Zdobyliśmy wiedzę na temat lokalnego przemysłu i wykorzystujemy ją, aby zapewnić 1 klasę usług przeprowadzkowych od poniedziałku do soboty przez 6 dni w tygodniu.

Przeprowadzka do Belgii – kraj, w którym można jeść, pić i być wesołym!


Tak, od wielu lat Belgia jest uznawana za kraj będący jednym z najlepszych miejsc do życia dla Brytyjczyków, a wielu zaczyna wybierać Belgię ponad inne kraje popularne wśród Brytyjczyków jak Hiszpania, Francja czy nawet Holandia. Istnieje wiele powodów, dla których ekspaci wybierają Belgię, pierwszym z nich jest sposób życia i najlepsze jedzenie, piwo, gofry i słynne belgijskie frytki. Jest to również stosunkowo niedrogie miejsce do życia dla profesjonalistów i rodzin z dziećmi.

Myślisz o przeprowadzce do Belgii?


Jest kilka ważnych faktów, które powinieneś znać, zanim zdecydujesz się zamieszkać w Belgii.Dla niektórych osób może być mylące, aby dowiedzieć się, jaki język powinieneś używać, ponieważ wielu ludzi mówi wieloma językami.Belgia ma trzy oficjalne języki: Holenderski, niemiecki i francuski, ale oczywiście mówienie tylko po angielsku zawsze pozwoli Ci poczuć się tutaj jak w domu znajdując dobrą pracę, poznając nowych przyjaciół i dobrze żyjąc.Kraj ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko pyszne jedzenie.Belgia jest dobrze rozwinięta z top dobrą gospodarką dochodową znaną z wysokich standardów życia, opieki zdrowotnej i edukacji znaną również jako bezpieczne i spokojne miejsce do życia z rodziną.

Posłuchaj naszych klientów

Dlaczego my?

Bo mamy międzynarodowe doświadczenie

 • Specjalizujemy się w przeprowadzkach domów, mieszkań i firm od 12 lat.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem do Polski.

Bo jesteśmy wszechstronni

 • Organizujemy przeprowadzki niemal w dowolnej skali i w dowolne miejsce Europy. Nasi pracownicy znają języki i doskonale znają lokalną specyfikę.

Zajmiemy się wszystkim i o wszystko zadbamy.

Bo dotrzymujemy słowa

 • Szybko przekonasz się, że nasza rzetelność to coś więcej niż słowa na stronie.

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zaufania, a każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie — bo jest Twoje. Przeprowadzka to ważna rzecz. Zależy nam, by wszystko odbyło się jak należy.

Bo Kanguro przeprowadza się w całej Europie!

Jesteśmy firmą o angielskich, niemieckich i polskich korzeniach, działamy od początku na terenie całej Europy.

Przeprowadzamy mieszkania, domy, firmy i instytucje, podróżujemy między stolicami lub małymi miastami.

Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz się przeprowadzić, możesz liczyć na zespół Kanguro.

Pamiętaj, żeby nie oceniać pochopnie!
Zanim wybierzesz, zadzwoń.

Kanguro oferuje przeprowadzki do Belgii, tzw. jeden kierowca i van z dowolnych miast w Wielkiej Brytanii do dowolnych miast w Belgii.

Przeprowadzimy Cię z Wielkiej Brytanii do wszystkich miast i miejscowości w Belgii, najpopularniejsze miasta, do których przemieszczają się nasi klienci to:

Przeprowadzki do Brukseli

Man & Van do Brukseli


Nr 1 przy rozważaniu przeprowadzki do Belgii musi być Bruksela. Bruksela to nie tylko stolica, ale także siedziba króla i parlamentu belgijskiego, a także siedziba instytucji Unii Europejskiej, NATO i Euroatomu. Ważny ośrodek handlowy, bankowy i finansowy, a także kulturalny i naukowy kraju.

Każdy w Brukseli ma jakiś akcent, porozumiewają się w wielu językach. Ludzie są bardzo pozytywni, ciekawi swojego rozmówcy. Czuje się tu międzynarodowość, bo nikt tak naprawdę nie jest u siebie. Warto się przeprowadzić i zamieszkać tu nawet na kilka lat. Przeprowadzając się do Brukseli warto zarezerwować przyjaznego kierowcę Man & van z renomowanej firmy Kanguro.

Bruksela, czyli stolica Belgii. To przede wszystkim różnorodne miejsce. Znajdziemy tutaj budynki historyczne, w tym średniowieczne oraz te z nowoczesną architekturą. Bruksela jest siedzibą władz Unii Europejskiej. To przede wszystkim jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast. Bruksela jest świetnym miejscem do zamieszkania na stałe. Znajdziemy tutaj dobre jedzenie, wspaniałą sztukę oraz historię. Znajdują się tutaj renesansowe kamienice. Sąsiadują one z konstrukcjami ze szkła, a także betonu. W Brukseli mieszczą się klimatyczne sklepy z czekoladą. To miejsce butików największych marek świata mody. Można tutaj znaleźć blisko 50 muzeów. Przeprowadzając się tutaj, koniecznie należy zobaczyć The Grand Place. Wielki Plac otoczony restauracjami. Avenu Louise jest miejscem, w którym znajdziemy najlepsze butiki. Tymczasem w Royal Museums of Fine Arts showcases, znajdują się dzieła m.in Rubensa.

Dlaczego warto przeprowadzić się do Brukseli? Według klientów którzy skorzystali z usług Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii przede wszystkim przez miejsca, które się tutaj znajdują. Katedra Św. Michała i Św. Guduli. Bogata w XVI wieczne witraże. W Królewskim Muzeum Sztuk Pięknych możemy podziwiać prace Ruben’a i Van Dijk’a. Bruksela jest miejscem tak naprawdę dla każdego. To również świetne miejsce dla wszystkich osób ceniących dobrą kuchnię. Znajdziemy tutaj jedną z najlepszych restauracji w Brukseli, Belga Queen. Znajduje się ona w budynku, który kiedyś był zbudowany dla banku. Posiada duże okna. Można tutaj skosztować ostryg czy najlepszych cygar. Serwuje się tutaj również tradycyjne dania dla kuchni belgijskiej. Przeprowadzka tutaj to idealny pomysł dla singla jak i dużych rodzin.

Przeprowadzki do Antwerpii

Man & Van do Antwerpii


Drugim najbardziej popularnym miastem podczas przeprowadzki do Belgii jest Antwerpia.

Antwerpia będąca drugim co do wielkości portem Europy jest również jednym z najciekawszych i najpiękniejszych miast w Europie, nie jest tak duża, ale ciągle się zmienia. W miejscach, które kiedyś były niebezpieczne, zaczęły pojawiać się parki, biblioteki i muzea. Antwerpia to miasto, w którym można dobrze żyć, szczególnie polecane dla młodych rodzin z dziećmi.

Znajdziesz tam wiele wydarzeń artystycznych, miasto to nazywane jest miastem mody, możesz zrelaksować się w otoczeniu zieleni. Park Middelheim jest wspaniały i piękny, latem w każdy czwartek można tam pójść na grilla i imprezę z DJ-em po zwiedzeniu wszystkich zabytków w parku.

Park Spoor Noord jest świetny latem, można tam spędzić czas, zamówić pizzę, można odświeżyć się w jeziorze przy Boekenberg w Deurne, i wiele innych zielonych terenów do odkrycia, np. Rivierenhof, Het Noordkasteel, park Den Brand, Stadspark, Hoboken Polder, i tunel na Tunnelplaats, można przejść pieszo lub rowerem na drugą stronę rzeki, Linkeroever, gdzie można pójść na spacer i zobaczyć miasto z drugiej strony.

Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii na drugim miejscu plasuje miasto Antwerpia, portowe miasto Belgii. Zostało ono położone nad rzeką Skaldą. Miejsce to słynie z ciekawych zabytków, diamentów, mody, a także życia nocnego. Antwerpia jest tak naprawdę znana z wielu atrakcji. Można by się zastanawiać, czemu akurat tutaj warto się przeprowadzić? Ze względu na niesamowite miejsce. Mieści się tutaj dworzec, ratusz czy centrum handlowe. Najwyższy obiekt sakralny w Belgii, Katedra Najświętszej Marii Panny. Antwerpia skrada serca wielu osób. Warto wspomnieć, że jest ona świetnie skomunikowana z pozostałą resztą kraju. Oczywiście najlepiej jest tutaj dostrzeć pociągiem. Po mieście można podróżować samochodem, na przykład wynajętym lub komunikacją miejską. Warto obejrzeć centrum miasta, które zasługuje na szczególną uwagę. W nocy można się tutaj doskonale bawić. Życie nocne jest tutaj wręcz codziennością.

Stadhuis van Antwerpen, czyli renesansowy budynek, który znajduje się przy rynku. Został on wybudowany w XVI wieku. Wpisany na Listę światowego dziedzictwa narodowego UNESCO. Budynek ten przechodził przez liczne odbudowy i przebudowy. Na rynku znajduje się wspaniała fontanna Brado. To gratka dla wszystkich dzieci. Wokół znajdziemy stylowe kamienice, które przypominają stylem i wykończeniem budowle charakterystyczne dla Brukseli. Kolejnym miejscem, które trzeba odwiedzić obowiązkowo jest Katedra Najświętszej Marii Panny. To jedna z najwyższych budowli sakralnych na świecie. Najważniejszy kościół gotycki Belgii. Doskonałym punktem widokowym jest Plac Groen. Na środku Placu możemy podziwiać pomnik Rubensa. Przy nabrzeżu rzeki Skalda mieści się punkt widokowy na Stare Miasto. Możemy tutaj zobaczyć Zamek Het Steen. To najstarsza budowla w Antwerpii. Należy pamiętać, że Antwerpia jest największym miastem portowym w Belgii. Mianowicie port zajmuje powierzchnię blisko 15 ha. Przy nabrzeżu stoi statek żaglowy. To Muzeum Morskie. Należy dodać, że same uliczki miasta tworzą niezwykłą atmosferę. Antwerpia to świetne miejsce na przeprowadzkę i założenie rodziny.

Przeprowadzki do Brugii

Man & Van do Brugii


Rozważając przeprowadzkę do Belgii stawiamy na Brugię, jako numer 3.

Belgia jest malutka i można by pomyśleć – łatwo tam o najlepsze. Cóż, śmiem twierdzić, że Brugia jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Wielu nowych ekspatów uważa, że trudno jest znaleźć piękniejsze miasto, w którym można się osiedlić! Powiedziałbym nawet, że Brugia jest ładniejsza niż Praga.Nazwana „Północną Wenecją”, Brugia jest stolicą Flandrii Zachodniej.

Jest znana na całym świecie jako jedna z najbardziej atrakcyjnych stref Belgii dzięki swojemu uroczemu średniowiecznemu otoczeniu, Brugia wita wszystkich z otwartymi ramionami.Decydując się na przeprowadzkę, życie i pracę w Brugii, wkrótce poczujesz się jak najszczęśliwsza osoba na świecie.Również dobre miejsce do osiedlenia się dla młodych rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi.

Brugia nazywana Wenecją Północy. Zabiera ona mieszkańców jak i turystów w przygodę życia. To bajkowe, średniowieczne miasto. Brugia jest niewielkim miastem, jednak posiada ogromny potencjał. To przede wszystkim miasto wielu twarzy, miejsce zakochanych oraz klejnot północnej Europy. Leży ona w północno-zachodniej Belgii. Miasto liczy ponad 100 tys. mieszkańców. Należy dodać, że pełni ważną funkcję portu oraz ośrodka przemysłowego. Najważniejszą częścią Brugii jest jej Stare Miasto. Zostało ono wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto należy do ojczyzny słynnych koronek. To coraz popularniejszy ośrodek turystyczny. Region Brugii jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi miastami Belgii. Wszystko za pośrednictwem węzła kolejowego i drogowego. Dworzec znajduje się niedaleko od historycznego centrum. Można się tutaj poruszać pieszo, autami lub komunikacją miejską. Do Brugii najlepiej jest się dostać koleją.

Warto powiedzieć słów kilka o historii Brugii. Początki osadnictwa sięgają I w. p.n.e. Jak się okazuje pierwsze fortyfikacje miały ochronić wybrzeże przed piratami. Po wielu wydarzeniach wznowiono handel z Anglią i Skandynawią. Brugia otrzymała prawa miejskie w 1128 roku. To wtedy miasto zyskało nowe mury oraz kanały. Dzięki sztormowi w w 1134 roku, odzyskano bezpośrednie połączenie z Morzem Północnym. W późniejszych latach, miasto stało się prawdziwą kolebką europejskiego kapitalizmu. Świetność tego miejsca można podziwiać na wielu tłach. Według Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii Brugia jest jednym z najbardziej inspirujących miast na świecie. Bardzo mało jest takich miejsc. Przeprowadzając się do Brugii, można cieszyć się zabytkami oraz świetną atmosferą. Brugia jest miastem ze średniowieczną architekturą. Można tutaj znaleźć bogate zbiory muzealne. Przykładem może być rzeźba Madonny z Dzieciątkiem, Michała Anioła. Punktem widokowym w Brugii jest wieża Beffroi. Jej wysokość sięga ponad 80 m. Dzwonnica została wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Z kolei najpiękniejszym kościołem Brugii jest kościół Najświętszej Marii Panny. Mamy tutaj wizytówkę Brugii, która jest przykładem brugijskiej architektury. Brugia jest zaskakująca pod względem ilości zabytków. Przeprowadzka z Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii  tutaj jest wprost strzałem w dziesiątkę.

Przeprowadzki do Gandawy

Man & Van do Gandawy


Przeprowadzasz się do Gandawy?

Gent to najbardziej zaskakująco piękne stare miasto Flandrii. Miasto łączy w sobie piękno, kulturę, kreatywność i wspaniałe domy i mieszkania do wynajęcia. Gandawa to miasto zamożne, dostojne i kulturalne. Gent to także – jak przystało na to flamandzkie miasto – raj dla miłośników piwa, stylowych pubów i kulinariów. Piwo to zresztą największe dziedzictwo tego kraju. Najlepsze piwa na świecie pochodzą z Flandrii. Nigdzie na świecie nie ma tylu browarów na tak niewielkim obszarze jak w Belgii.Wielu Brytyjczyków bardzo szybko się tu osiedla, znajduje dobrą pracę i nowych przyjaciół. Szkoły i opieka zdrowotna cieszą się bardzo dobrą opinią wśród rodzin przeprowadzających się z Wielkiej Brytanii.

Gandawa leży na północy Belgii. Warto zaplanować tutaj przeprowadzkę prze Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii, ponieważ to prawdziwa belgijska perełka. Położona nad dwoma rzekami Leie i Skada. Połączona z Morzem Północnym. Charakteryzuje się piękną architekturą. Wyróżnia się urokliwymi nabrzeżami. Nazywana belgijską Wenecją. Miasto jest przyjazne dla obcokrajowców. Można tutaj przyjechać z całymi rodzinami. Tutaj historia przeplata się ze współczesnością. Natomiast życie kulturalne jest niezwykle bogate. Mamy tutaj piękne kanały wodne oraz zabytki, które zaskoczą każdego. Tymczasem Stare Miasto jest tłem wielu galerii sztuki. Nie brakuje tutaj miejscowych restauracji jak i lokali z rzemieślniczym piwem. Warto powiedzieć, że Gandawa jest największym ośrodkiem studenckim w kraju. Tak więc przeprowadzka dla każdego przyszłego studenta będzie doskonałą decyzją.

Według Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii miasto jest idealnie skomunikowane z innymi belgijskimi miastami. Można się tutaj poruszać za pośrednictwem komunikacji miejskiej lub pieszo. Region Gandawa jest znany od czasów Celtów. Bardzo ważnym momentem w historii Gandawa było przybycie francuskiego mnicha. Osiedlił się w miejscu, w którym później powstał klasztor św. Piotra. Według opowieści zdobył zaufanie ludu. W XI wieku powstały pierwsze świątynie. Wokół zamku w Gandawie, w XII wieku powstało miasto, które szybko rozwinęło się. Związanie interesów miasta z polityką angielską, doprowadziło w okresie wojny stuletniej do konfliktów zbrojnych. Gandawa znajdowała się pod panowaniem książąt burgundzkich. W 1830 roku stała się częścią Belgii. Gandawa pozwala przede wszystkim odetchnąć od tłumów i cieszyć się belgijską kulturą. Tak naprawdę najważniejsze atrakcje miasta, można obejrzeć spacerując pieszo. Dominują tutaj piękne krajobrazy. Niezwykłą budowlą wzniesioną w 1180 roku jest Zamek Hrabiów w Gandawie. Średniowieczna budowla, udostępniona dla zwiedzających. Obecnie w Zamku Hrabiów mieści się Muzeum Sztuki Wojennej i Broni. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Gandawie jest Most św. Michała. Z mostu roztacza się piękny widok na kościół św. Mikołaja, katedrę oraz dzwonnicę.

Vrijdagmarkt jest charakterystycznym miejskim placem. Można się również wybrać w rejs po rzece. Miasto słynie z wielu restauracji. Wyjątkowym miejscem jest targ kwiatowy. Można zobaczyć prawdziwy dywan z kwiatów. Ponadto Gandawa jest miastem sztuki. To wspaniałe miejsce dla wszystkich ceniących spokój, a jednocześnie wyjątkowe miasta.

Przeprowadzki do Leuven

Man & Van do Leuven


Myślisz o przeprowadzce do Leuven?

Najbardziej popularny wśród studentów, niezwykły klimat Leuven, który sprawia, że to miasto jest absolutnie wyjątkowe i przyjemne do życia. Atmosfera, która sprawia, że Leuven różni się od innych flamandzkich miast.

W Leuven, jeśli gdzieś jest tłum, to jest to inny tłum: D Na 90 000 mieszkańców przypada około 25 000 studentów. Studenci są wszędzie. Można ich zobaczyć. Można ich usłyszeć. Kiedy zamykam oczy i myślę o Leuven, słyszę muzykę, dźwięk kółek walizek ciągniętych po brukowanych ulicach i skrzypiące rowery.

Miasto tętni życiem do późnych godzin nocnych. A przy tym jest niezwykle przyjazne i radosne przy zachowaniu flamandzkiego stylu i porządku.

W Leuven ma swoją siedzibę najstarszy i największy uniwersytet w Belgii. Łatwo jest znaleźć dobre miejsce do wynajęcia nawet na krótki czas jak 6 do 12 miesięcy.

Leuven, czyli miasteczko akademickie. Panuje tutaj zupełnie inna atmosfera niż w innych belgijskich miastach. Przyjazne, czyste oraz uporządkowane miejsce. Leuven jest siedzibą jednego z najstarszych i największych uniwersytetów w Belgii. Katholieke Universiteit Leuven, w skrócie KU Leuven. To jeden z najlepszych Uniwersytetów na świecie. W 1968 roku został podzielony na część flamandzką oraz walońską. Leuven kiedyś było ważnym ośrodkiem hanlu sukien. Obecnie zachwyca przepięknym ratuszem, kolorowymi kamieniczkami oraz kościołami. Przeprowadzka tutaj jest świetna nie tylko dla przyszłych studentów. Innym obiektem w mieście jest Biblioteka Uniwersytecka. Leuven jest oddalone o ponad 20 km na wschód od stolicy. Świetnie są z nią skomunikowane. Dojeżdżają tutaj z centrum autobusy miejskie. Samo centrum Starego Miasta można zwiedzać pieszo. Grote Markt, czyli plac, na którym można podziwiać kościół św. Piotra i Ratusz. Miejsca te zachwycą każdego. Budynek Ratusza wyróżnia się ażurowymi elewacjami i wieżyczkami, które sprawiają, że wydaje się być on połączeniem historii z nowoczesnością. Powyżej mieści się galeria, stromy dach oraz wieżyczki, które umożliwiają przedostanie się światła. Budowla jest naprawdę niezwykła. Dla mieszkańców jak i dla turystów to jeden z najpiękniejszych ratuszów na świecie.

Kościół św. Piotra, jest wspaniałym obiektem. Jego budowlę rozpoczęto w 1425 roku. Świątynię budowano pod okiem tych samych architektów co ratusz. W 1497 roku budynek był już gotowy. Kościół znalazł się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na placu odbywają się różnego rodzaju koncerty i inne imprezy.Kanguro No1 przeprowadzki do Belgii poleca dla wszystkich którzy sie tu przeprowadzá właśnie od Niedzielnych Mszy Świętej w tym kościele.

Można podziwiać piękny krajobraz podczas picia pysznej kawy. Warto poczuć atmosferę tego miejsca. Po ulicach Leuven można spacerować długimi godzinami. Mieści się tutaj Browar Stella Artois, czyli największy browar w Belgii.