Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Posłuchaj naszych klientów

biała ciężarówka z logo Kanguro

Przeprowadź się jednym skokiem

Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
bawiąca się rodzina w salonie w trakcie przeprowadzki
Przeprowadzki z Anglii do Czech: welcome to Czech Republic!

Powrót do Czech ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Czech dom albo całą firmę.

uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
Przeprowadzki z Anglii do Czech: welcome to Czech Republic!

Przeprowadzka do Czech ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Czech dom albo całą firmę.

biała ciężarówka z logo Kanguro

Przeprowadź się jednym skokiem

Przeprowadzki z Anglii do Polski: welcome to Poland!
uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat
dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
Przeprowadzki z Anglii do Polski: welcome to Poland!

Posłuchaj naszych klientów

Bo mamy międzynarodowe doświadczenie


Specjalizujemy się w przeprowadzkach domów, mieszkań i firm od 12 lat.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem.

Bo jesteśmywszechstronni


Organizujemy przeprowadzki w niemal dowolnej skali i w dowolne miejsce Europy. Nasi pracownicy znają języki i doskonale znają lokalną specyfikę.

Zajmiemy się wszystkim i o wszystko zadbamy.

Bo dotrzymujemy słowa


Szybko przekonasz się, że nasza rzetelność to coś więcej niż słowa na stronie.Zapewniamy wyjątkową atmosferę zaufania, a każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie — bo jest Twoje.Przeprowadzka to ważna rzecz. Zależy nam, by wszystko odbyło się jak należy.

Bo Kanguro to zespół mocno międzynarodowy.
Przez lata pracowaliśmy w Anglii, organizując dla klientów przeprowadzki na Wyspach oraz w całej Europie.
Mamy doświadczenie w pracy zarówno na rynku angielskim, jak i polskim.

Bo gwarantujemy:
– profesjonalne zapakowanie i odpakowanie na miejscu
– najlepszej klasy materiały i zabezpieczenia
– terminowość i pełen kontakt na każdym etapie przeprowadzki
– pracowników doskonale znających angielski i realia rynku
– pełne ubezpieczenie ładunku

Kanguro oferuje przeprowadzki do Czech, tzw. jeden kierowca i van z dowolnych miast w Wielkiej Brytanii do dowolnych miast w Czechach.

Przeprowadzamy się z Wielkiej Brytanii do wszystkich miast i miejscowości w Czechach, najpopularniejsze miasta, do których przemieszczają się nasi klienci to:

Przeprowadzki do Pragi

Man & Van do Pragi


Praga jest stolicą Czech, położoną nad Wełtawą. To piękne miasto ma wiele do zaoferowania, od zabytkowych budynków i wspaniałych parków po liczne restauracje i bary. Praga oferuje turystom wiele atrakcji, w tym zwiedzanie Muzeum Narodowego, Kościoła św. Wita, Złotej Uliczki i mostu Karola. Inne popularne atrakcje to Pałac Klementinum, Hradčany, Wzgórza Praskie, Muzeum Lotnictwa i Muzeum Żydowskiego. Praga zapewnia wiele możliwości spędzania wolnego czasu, w tym wypady do winnic, parków rozrywki i klubów. Miasto oferuje także liczne sklepy, galerie sztuki i muzea.

Zabytki Pragi

– Zamek Hradčany to największy zamek w Czechach i jeden z największych w Europie, zbudowany w 9 wieku i znajdujący się na wzgórzu nad Wełtawą.

– Most Karola, zbudowany w 1357 roku, jest jednym z najstarszych mostów w Europie.

– Katedra św. Wita to gotycka katedra z XIV wieku, która jest najważniejszym kościołem w Pradze.

– Staromiejski Ratusz, pochodzący z 1338 roku, jest jednym z najstarszych ratuszy staromiejskich na świecie.

– Most św. Wawrzyńca to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mostów w Pradze, zbudowany w 1357 roku.

– Praski Hrad to kompleks zamkowy o powierzchni 70 hektarów, zbudowany w X wieku i słynący z barokowych pałaców, klasztorów i katedr.

– Muzeum Narodowe w Pradze znajduje się w budynku zbudowanym w XIX wieku, zawiera sztukę czeską, europejską i światową.

– Most Legii został zbudowany w 1464 roku, jest jednym z najstarszych mostów w Pradze.

– Kościół św. Mikołaja, pochodzący z XIII wieku, jest jednym z najstarszych kościołów w Pradze.

– Złota Uliczka, będąca częścią starego miasta, złota uliczka jest słynna z małych budynków z drewna i kolorowych fasad.

Przeprowadzki do Brno
Man & Van do Brno


Brno to drugie co do wielkości miasto w Czechach i stolica Moraw. Znajduje się na południu kraju, około 200 km na wschód od stolicy Pragi. Jest centrum administracyjnym, gospodarczym, kulturalnym i akademickim Moraw. Brno jest domem dla kilku ważnych uniwersytetów, w tym Uniwersytetu Technicznego w Brnie. Miasto posiada wiele zabytków, w tym słynny Hradisko – kompleks budowli z czasów średniowiecza. Brno słynie również z imprez muzycznych i kulturalnych, takich jak festiwale jazzu, rocka i muzyki poważnej.

Brno i jego zabytki

– Katedra św. Petra i Pawła to XV-wieczny kościół, otoczony dziedzińcem, który stanowi ważny symbol historyczny i kulturalny miasta.

– Czarny Most to zabytkowy most, który przeprowadza ulicę Šilingrova ponad rzeką Svratka. Most jest otoczony po obu stronach piękną, zabytkową architekturą.

– Pałac Kratochvílów, piękny barokowy pałac, który znajduje się w pobliżu Rynku Głównego. Pałac był siedzibą rodu Kratochvílów i jest jednym z najważniejszych zabytków w mieście.

– Stare Miasto, starówka ze zabytkowymi budynkami, które zostały zbudowane w czasach średniowiecza. Stare Miasto jest miejscem pełnym historii i znajduje się w samym sercu Brna.

– Park Kościuszki to piękny park, który położony jest w pobliżu Rynku Głównego. Park jest miejscem idealnym do spacerów i odpoczynku. W parku znajduje się także pomnik Tadeusza Kościuszki.

Przeprowadzki do Pilzna 

Man & Van do Pilzna


Pilzno jest miastem w Czechach położonym w południowo-wschodniej części kraju, w regionie Morawy-Śląskie. Miasto znajduje się na wysokości ok. 350 m n.p.m. i zamieszkuje je ok. 31 000 osób. Pilzno ma bogatą historię, sięgającą XIII wieku. Najważniejszym zabytkiem miasta jest zamek z XIII wieku, który obecnie jest muzeum miejskim. W Pilznie można także oglądać piękne stare budynki, w tym ratusz i wieże. Miasto jest również znane ze swoich licznych parków, w tym Parku Miejskiego, Parku Botanicznego i Parku Zoologicznego. Pilzno słynie także z dobrej jakości produktów winiarskich, które są szeroko dostępne w sklepach.

Muzeum Piwowarstwa w Pilznie to miejsce, które łączy historię piwa, tradycję i kulturę regionu. Muzeum jest poświęcone lokalnemu piwnemu przemysłowi, który jest ważnym elementem części historii Pilzna. Muzeum zawiera szereg eksponatów, w tym zdjęcia i zbiory ilustrujące historię piwa w Pilznie, stare narzędzia i sprzęt do produkcji piwa oraz informacje dotyczące producentów piwa w mieście. Muzeum oferuje również wystawy czasowe i okazjonalne wydarzenia tematyczne, w tym degustacje piwa i warsztaty pozwalające zwiedzającym poznać bogatą historię piwa w mieście.

Przeprowadzki do Liberca 

Man & Van do Liberca


Liberec, Czechy to miasto w regionie Liberec w północnej części Czech. Miasto znane jest z pięknych zabytków architektury, które są świadectwem jego bogatej historii. Jedną z najbardziej znanych atrakcji jest Liberec Castle, usytuowany na wzgórzu nad miastem. Liberec to również popularny ośrodek sportowy, z szeroką gamą aktywności sportowych dostępnych dla turystów. Miasto ma rozwiniętą infrastrukturę, z licznymi restauracjami, sklepami i klubami nocnymi. Liberec ma również wiele parków i ogrodów, w których można odpocząć i cieszyć się pięknem tego miasta.

Co zobaczyć w Libercu w Czechach?

Liberec oferuje wiele ciekawych atrakcji dla turystów. Jednym z najbardziej znanych miejsc jest Katedra św. Wita. Jest to imponująca, gotycka budowla wzniesiona w XIII wieku, a jej wnętrza są ozdobione pięknymi freskami, obrazami i rzeźbami. Inne zabytki, które warto odwiedzić, to Muzeum Przyrodnicze, Ratusz Miejski i Pałac Kinskich. Możesz również wybrać się na spacer po Parku Uphagen, który jest najstarszym parkiem miejskim w Czechach. Liberce oferuje także wiele różnych restauracji, barów i sklepów, które zapewniają wspaniałą atmosferę do spotkań towarzyskich i zakupów.

Przeprowadzki do Ostrawy

Man & Van do Ostrawy


Ostrawa to stolica a Morawsko-Śląskiego regionu w Czechach. Położona jest w południowo-wschodniej części kraju, nad rzeką Ostrawicą, w dorzeczu Odry. Jest to trzecie co do wielkości miasto w Czechach, po Pradze i Brnie, z populacją ponad 300 000 mieszkańców. Miasto słynie z bogatej historii architektonicznej, kulturalnej i religijnej. Na zwiedzających czekają zabytki, muzea, parki i wiele innych ciekawych miejsc. Ostrawa znana jest jako centrum przemysłu węglowego, górnictwa i przemysłu maszynowego, a także jako ważny ośrodek turystyczny. Miasto oferuje szeroki wybór atrakcji, w tym wspaniałe zabytki historyczne, uliczne festiwale i wystawy sztuki. Ostrawa oferuje także wiele możliwości aktywnego wypoczynku, takich jak nurkowanie, golf, jazda konna i wiele innych. W mieście znajdują się również liczne restauracje, puby i dyskoteki, dzięki czemu można cieszyć się wyśmienitą kuchnią i szerokim wyborem rozrywek.

Ostrawa jest pięknym miastem pełnym zabytków i atrakcji. Najważniejszym zabytkiem jest monumentalny zamek, który powstał w XIV wieku i który był siedzibą rodziny Habsburgów. Jest to jeden z najważniejszych zabytków Moraw i ma status pomnika narodowego.

Inne popularne atrakcje turystyczne w Ostrawie to:

– Teatr Městský, który jest najstarszym teatrem w Czechach;

– Muzeum Ostrawskie, które prezentuje bogatą kolekcję przedmiotów związanych z historią miasta;

– Ratusz, który został zbudowany w XVI wieku;

– Katedra Świętego Wacława, która została zbudowana w stylu barokowym w XVIII wieku;

– Kościół św. Antoniego, który jest jednym z najstarszych kościołów w mieście;

– Kolejka linowa, która oferuje piękne widoki na miasto;

– Park przyrody Landek, który jest największym tego typu parkiem w Czechach;

– Wieża Fara, która jest najstarszym budynkiem w Ostrawie;

– Baseny termalne, które oferują relaks na świeżym powietrzu.