Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Posłuchaj naszych klientów

biała ciężarówka z logo Kanguro

Przeprowadź się jednym skokiem

Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
bawiąca się rodzina w salonie w trakcie przeprowadzki
PRZEPROWADZKI Z ANGLII DO POLSKI: WELCOME TO POLAND

Powrót do Polski ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Polski dom albo całą firmę.

Robimy to w całej Europie

Nasze siedziby znajdują się w centrum kraju (Poznań) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn), ale specjalistyczne kangurowozy jeżdżą w całej Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem do Polski. Z tą samą uwagą transportujemy rzeczy dwie ulice, jak i dwa kraje dalej.

uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat
Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

Przeprowadzamy z powodzeniem ludzi, mieszkania, domy i biura


Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy przez 12 lat zajmowali się przeprowadzkami w 3 krajach (Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii).Pracowaliśmy w wielu firmach, tworzyliśmy też własne. Dziś łączymy nasze doświadczenie w jedną markę Kanguro.

Najbardziej zaskakujący jest…brak niespodzianek


Udana przeprowadzka to taka, podczas której nic się nie wydarzyło. Nic sie nie gubi, nie przewraca, nie szukasz kartonów po nocy.

Kanguro to przeprowadzki tak profesjonalne, że aż zupełnie zwyczajne.

Napisz nam, kiedy chciałbyś się przeprowadzić


Termin? Jesteśmy gotowi. Na tym polega profesjonalizm.

Kanguro to wiecej niż paru ludzi z samochodem.To grupa profesjonalistów z wieloma samochodami i mnóstwem pasji.

Posłuchaj naszych klientów

Dlaczego my?

Bo mamy międzynarodowe doświadczenie

  • Specjalizujemy się w przeprowadzkach domów, mieszkań i firm od 12 lat.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem do Polski.

Bo jesteśmy wszechstronni

  • Organizujemy przeprowadzki niemal w dowolnej skali i w dowolne miejsce Europy. Nasi pracownicy znają języki i doskonale znają lokalną specyfikę.

Zajmiemy się wszystkim i o wszystko zadbamy.

Bo dotrzymujemy słowa

  • Szybko przekonasz się, że nasza rzetelność to coś więcej niż słowa na stronie.

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zaufania, a każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie — bo jest Twoje. Przeprowadzka to ważna rzecz. Zależy nam, by wszystko odbyło się jak należy.

Bo Kanguro to zespół mocno międzynarodowy.
Przez lata pracowaliśmy w Anglii, organizując dla klientów przeprowadzki na Wyspach oraz w całej Europie.
Mamy doświadczenie w pracy zarówno na rynku angielskim, jak i polskim.

Bo gwarantujemy:
– profesjonalne zapakowanie i odpakowanie na miejscu;
– najlepszej klasy materiały i zabezpieczenia;
– terminowość i pełen kontakt na każdym etapie przeprowadzki;
– pracowników doskonale znających angielski i realia rynku;
– pełne ubezpieczenie ładunku.

Kanguro oferuje przeprowadzki do Polski, tzw. jeden kierowca i wan z dowolnych miast w Wielkiej Brytanii do dowolnych miast w Polsce.

Przeprowadzamy się z Wielkiej Brytanii do wszystkich miast i miejscowości w Polsce, najpopularniejsze miasta, do których przemieszczają się nasi klienci to:

Przeprowadzki do Warszawy


Warszawa jest stolicą Polski, która oferuje wiele możliwości podążania ścieżką rozwoju osobistego.

Jest to miasto liczące 1 790 658 mieszkańców.

Z danych wynika, że średnia cena najmu mieszkania w Warszawie to 52,77 zł za metr kwadratowy, co stwarza dobre warunki do bezpiecznego osiedlenia się.

Średnie zarobki w rejonie Warszawy to około 7000 zł.

Dodatkowym atutem tego miasta jest możliwość kształcenia się na renomowanych uczelniach – Warszawa oferuje 373 kierunki studiów dostępnych dla studentów.

Najbardziej cenione uczelnie w Warszawie to:
Uniwersytet Warszawski, Akademia Leona Koźmińskiego, Uczelnia Łazarskiego, Wyższa Szkoła Techniczno-Handlowa itp.

Warszawa to miasto wielu możliwości, ale jak każde miejsce ma swoje wady i zalety.

Atutem tego miasta jest bogata różnorodność kulturowa, dzięki czemu każdy może łatwo się tam zaadaptować i poznać wielu ciekawych ludzi.

Miasto ma również bardzo dobrą komunikację miejską i oferuje wiele miejsc pracy, zwłaszcza dla studentów.

Na pewno znajdą się tam osoby lubiące rozrywkę, która charakteryzuje się ogromnym zapleczem kulturalno-rozrywkowym.

Lokalizacja Warszawy umożliwia dobry dojazd do pozostałych głównych miast w Polsce.

Warto też wspomnieć, że życie w tym miejscu pozwala na anonimowość ze względu na dużą liczbę osób, czego brak można odczuwać w mniejszych miejscowościach.

Wadą mieszkania w tym mieście są korki, dość drogie życie i promieniowanie spowodowane dużą ilością pól elektrycznych i magnetycznych.

Przeprowadzki do Krakowa


Kraków jest miejscem atrakcyjnym turystycznie. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce oraz charakteryzuje się dużą możliwością prowadzenia różnego rodzaju biznesu.

Populacja wynosi około 779 155 (w tym 415 628 kobiet).

Wynajem mieszkania np. 38-60m2 to około 2015 zł. Warto nadmienić, iż Kraków jest dość różnorodny i elastyczny w przypadku rynku mieszkaniowego, mówi się, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kraków jest również miastem najchętniej odwiedzanym przez cudzoziemców. Charakteryzuje się bogatym dziedzictwem historycznym, a najstarsza część miasta od ponad 40 lat jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

W przypadku kariery zawodowej oraz ofert pracy możemy spodziewać się 4700 zł, jako przeciętna proponowana opcja zarobkowania.

Kraków to miasto często wybierane przez studentów.

Najpopularniejsza uczelnia to Uniwersytet Jagielloński, który jest najstarszą uczelnią w Polsce. Na tej uczelni wykształciło się wielu wybitnych naukowców, m.in.Mikołaj Kopernik, Jan Kochanowski, Hugo Kołłątaj, Jan III Sobieski i Jan Długosz.

Perełką wśród miejsc edukacji jest także Akademia Górniczo-Hutnicza.

Kolejnym miejscem godnym polecenia jest Politechnika Krakowska, a także Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Komisja Pedagogiczna Akademii Edukacji Narodowej w Krakowie i wiele innych.

Kraków to dostępne i komfortowe miasto w dziedzinie edukacji i rozwoju.

Jedną z poważnych wad tego miasta jest duże zanieczyszczenie, o którym słyszy się w mediach. Organizacje ekologiczne wzywają do zamknięcia fabryk.Innym minusem jest również kiepski transport, który według opinii mieszkańców jest dość uciążliwy.

Przeprowadzki do Gdańska


Gdańsk to miasto, które wyróżnia się niepowtarzalną architekturą, a piękne brukowane uliczki, gotyckie kościoły oraz Orłowskie klify sprawiają, że to miasto budzi zachwyt

Liczba miszkańców to około 471 525 osób.

Najbardziej cenionym atutem tego miejsca jest nadmorskie położenie, dlatego też jest to miasto turystyczne i podaje się, że w 2019 roku Gdańsk odwiedziło 3,5 miliona osób.

Mieszkańcy dość pozytywnie wyrażają się na temat komunikacji miejsckiej i transportu, a w planach miasta przewidywane jest wdrażanie coraz to nowych udogodnień.

Warto jest również wspomnieć o tym, że średnie przeciętne zarobki to 6305 zł brutto i w perspektywie średniej krajowej jest to dość korzystna informacja. Gdańsk jest uznawany za dość rozwinięte miasto, dające wiele możliwości rozwoju.

Osoby chcące osiedlić się w Gdańsku, mogą liczyć się z kosztami około 2437 zł za 38-60 m2 – jest to średnia cena najmu.

Historia wskazuje, że początki Gdańska sięgają 980 roku.

Jan Kanapariusz wspominał w swoich notatkach misjonarza Wojciecha, który chrzcił i nawracał ówczesną ludność, co stanowi pierwsza wzmianka o Gdańsku – inaczej grodzie nad Motławą.

Portowy charakter tej miejscowości przyczynił się do tego, iż jest to miejsce wielu kultur.

Za przyczyną księcia Świętopełka II uzyskał prawa miejskie.

W roku 1308 Krzyżacy na prośbę kasztelana Bogusza przybyli do Gdańska, w tym czasie doszło do tzw. „rzezi Gdańskiej”.

Gdańszczanie długo zabiegali o wolność, natomiast w tym okresie powstał między innymi Młyn – budowla portowa uznawana za jedną z najpotężniejszych.

Po bitwie pod Grunwaldem (1410) sytuacja uległa zmianie i w roku 1454 Gdańsk wychodzi spod panowania Krzyżaków, miasto wzbogaca się poprzez przejęcie dóbr z rąk zakonu Krzyżackiego.

Po II rozbiorze Polski, Gdańsk doświadczał niedogodności związanych z ingerencją Francji, która zdobyła miasto i dopiero w 1807 roku mógł zwać się wolnym miastem.

Niestety ten stan nie trwał długo, ponieważ tylko do roku 1814.

Po tym okresie nastąpił znaczny kryzys gospodarczy miasta.

W roku 1919 Gdańsk zostaje okrzyknięty na nowo wolnym miastem zarządzanym przez Ligę Narodów. W okresie lat trzydziestych trwa faszyzacja i w roku 1939 rozpoczyna się II wojna światowa, która rozpoczyna zajście związane z ostrzelaniem polskiej załogi wojskowej na Westerplatte.

Po roku 1945, Gdańsk zrujnowany praktycznie doszczętnie przez wojska II Frontu Białoruskiego, zostaje odbudowany na nowo przez kolejne lata.

Po wielu doświadczeniach dziejowych mieszkańcy miasta postrzegani byli jako waleczni i niepoddający się niewoli.

Gdańsk jest również zanny ze swej bogatej działalności politycznej, między innymi ze związkami zawodowymi, ruchem politycznym „Solidarność”, Pokojową Nagrodą Nobla oraz prezydentem III Rzeczypospolitej – Lechem Wałęsą.

Warto nadmienić, że patronem Gdańska jest Św. Wojciech oraz że jest to miasto o charakterze eurobejskim „bez strachu, ale z rozwagą” jak określany jest na herbie miasta.

Przeprowadzki do Wrocławia


o Wrocławiu mówi się, że jest miastem atrakcyjnym pod względem nieruchomości i rynku pracy.

Jeśli szukasz pracy i planujesz osiedlić się we Wrocławiu, to wiedz, że możesz spodziewać się średnich zarobków w wysokości do 4700 zł.

Wrocław to rozwijające się miasto, można tam znaleźć supermarkety z żywnością ekologiczną i wyrobami ręcznie robionymi, które cieszą się dużą popularnością.

Liczba mieszkańców Wrocławia sięga 630 tysięcy i jako miasto zajmuje 4 miejsce pod względem liczby mieszkańców w Polsce.

Ceny mieszkań kształtują się w przedziale 2103 zł za 38-60 m2.

Dla fanów aktywnego trybu życia dużą zaletą jest to, że miasto położone jest w pobliżu szlaków górskich, gdzie można również podziwiać piękno przyrody i odpocząć od zgiełku miasta.

Miasto Wrocław leży blisko gór Sowich, Izerskich, Stołowych, Karkonoszy, Sudetów.

Można powiedzieć, że mieszkanie we Wrocławiu to dobry pomysł, bo jest to miejsce korzystne z punktu widzenia rozwoju, niskiego bezrobocia i wyższych zarobków niż średnia krajowa.

We Wrocławiu znajdziemy wiele mozliwości pod względem edukacji, pracy, rozrywki i biznesu. Znajduje się tu kilka wpływowych firm na rynku, takich jak Mitsubishi, T-Mobile, IBM itp.

Miasto ma swój niepowtarzalny klimat i urok, co sprawia, że jest chętnie odwiedzane przez turystów i osoby szukające miejsca na osiedlenie się.

Jak wszędzie nie unikniemy niepochlebnych kontekstów zamieszkania we Wrocławiu. Niestety mieszkańcy narzekają na problem z korkami, zepsutymi tramwajami i problemu związanego ze smogiem.

Władze miasta podejmują różne działania, aby usunąć lub wyeliminować tę niedogodność, np. organizują dni bez komunikacji miejskiej.

Przeprowadzki do Katowic


Liczba mieszkańców w Katowicach sięga 278 tysięcy i zachowuje tendencję spadkową, a powierzchnia to 164,7 km2

Katowice uznawane jest za miasto najbardziej zalesione, jako że 42% powierzchni miasta zajmują lasy, co jest informacją zachęcającą do zamieszkania dla osób szukających kontaktu z naturą.

Część miasta przynależy do dawnej Puszczy Śląskiej, dodatkowo w centrum znajdują się dwa urokliwe parki.

Park Kościuszki zachęca swym klimatycznym charakterem do spacerów i wypoczynku. Można tam natknąć się na XVI wieczny drewniany kościółek oraz szereg pięknych alejek.

Miasto wykazuje tendencje rozwoju pod względem biznesowym, co objawia się zmianą w ogólnym wyglądzie miasta. Powstanie nowych biurowców umożliwia potencjalnym pracownikom podjęcie nowych wyzwań.

Niektórzy mieszkańcy opiniują te zmiany jako rewolucyjne. Usługi biznesowe, centra szkoleniowe i wiele innych form współpracy są zachętą do podjęcia decyzji o osiedleniu się na terenie tego miasta.

Na terenie Katowic nie brakuje miejsc kultury i rozrywki takich jak: teatry, muzea, biblioteki, galerie sztuki oraz festiwale muzyczne.

Mieszkańcy chwalą sobie również dobry transport.

W okolicy miasta znajdują się dwa lotniska oraz dwie autostrady A4 i A1 umożliwiające komfortowy dostęp do takich miast jak Wrocław, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk.

Kolej Śląska, tramwaje, trolejbusy – wszystkie te formy transportu prosperują w sposób dobrze zorganizowany.

Katowice to miasto położone blisko gór i dla fanów narciarskich wyzwań w Beskidach zawsze znajdzie się coś wyjątkowego.

Centrum miasta niestety uznawane jest za mało przyjemne, zaniedbane oraz zbyt zabudowane blokowiskami.