• Gdzie, jak, ile

  Najpopularniejsze kierunki to: Polska, Anglia, Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Hiszpania, Dania, Austria, Szwajcaria, Irlandia, Szkocja.

  Obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wioski kontynentu.

  W Europie możesz czuć się jak u siebie.

 • Jesteśmy mistrzami bezpiecznego transportu
  Jesteśmy mistrzami bezpiecznego transportu ważnych (czyli Twoich) rzeczy na dalekie dystanse. Przeprowadzka z Anglii do Polski, z Polski do Niemiec, z Niemiec do Francji, a może dalej, do Hiszpanii? Żaden problem — to tylko kwestia planowania, a w tym jesteśmy doskonali.
 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Przeprowadzki międzynarodowe

  Kanguro to przeprowadzki międzynarodowe, łatwiejsze, tańsze i szybsze niż powiedzenie „przeprowadzka międzynarodowa z Kędzierzyna-Koźle do Kingston-upon-Hull w systemie Load & Go”.

 • uśmiechnięta rodzina na ofoliowanej kanapie podczas przeprowadzki
  Profesjonalne w każdym calu i w każdym kraju

  Przeprowadzki to nasza branża i specjalizacja; jesteśmy organizatorami, wykonawcami i ludźmi poważnymi — właśnie tym typem osób, którym można powierzyć takie zadanie. Dodatkowo, przeprowadzki międzynarodowe oferujemy z wyjątkową opcją ekonomiczną — Load & Go.

Serwis Load & Go

Przeprowadzka Load & Go


Przeprowadzka w serwisie Load&Go to idealne rozwiązanie, gdy możesz zapewnić sobie pomoc 2-3 osób (znajomych bądź rodziny) na jedną furgonetkę albo masz niedużo bagażu (np. ubrania, książki, sprzęty kuchenne i parę niedużych mebli).

Minimum to chociaż jedna osoba wsparcia — wiele mebli nie da się wnieść bez dwóch osób ze względu na gabaryty, nie tylko wagę.

Towar odbieramy od poniedziałku do soboty. Możemy podstawić samochód o pojemności i maksymalnej ładowności do wyboru: 2,5m3 200 kg, 5m3 300 kg, 10m3 600 kg, 15m3 900 kg, 20m3 1200 kg oraz 40m3 7,5 t.

Transport bezpośredni bez przeładunków to około 2-3 dni.

Jak to działa?


Tajemnica skuteczności — Load&GoDla klienta przeprowadzka Load&Go to oszczędności i wygoda:

 • Podstawiamy odpowiedni samochód i doświadczonego kierowcę
 • Załadowujesz i rozładowujesz auto samodzielnie
 • Kierowca dowozi Cię na miejsce oraz pomaga w zabezpieczeniu ładunku i przeniesieniu go na parter nieruchomości.

Oszczędzasz na tym, że:

 • nie płacisz za drugiego kierowcę
 • nie płacisz za zniesienie towarów do samochodu
 • nie płacisz za wnoszenie towarów na piętro

Dobre rady przy Load&Go


Termin? Jesteśmy gotowi. Na tym polega profesjonalizm.

Kanguro to wiecej niż paru ludzi z samochodem.To grupa profesjonalistów z wieloma samochodami i mnóstwem pasji.

 • Zapewnij sobie odpowiednią pomoc przy załadunku i rozładunku (w miejscu wyjazdu i przyjazdu). W Load&Go to klient odpowiada za noszenie towarów; my gwarantujemy vana i kierowcę, który może pomóc przy układaniu pudeł.
 • Dokładnie przelicz paczki i towary, szacując ile osób będziesz potrzebował. Nasze doświadczenie mówi, że minimum to 1 osóba do pomocy kierowcy na jedną ciężarówkę, a ideał to 3-4 osoby wsparcia.Nie warto zakładać, że samemu udźwignie się wszystko; to groźne dla zdrowia, a poza tym wynoszenie mogło by trwać godzinami. Jedno pudełko z książkami to nie problem, ale po dziesiątym może być naprawdę trudno.
 • Kierowca może pomóc Ci za dopłatą (zadzwoń wtedy do nas, by ustalić szczegóły).

Posłuchaj naszych klientów

Przeprowadzka jako projekt międzynarodowy

Przeprowadzka to wyzwanie? Nie dla Kanguro!


Przeprowadzka to wyzwanie nawet w granicach jednego miasta — ale nie dla nas.Eksperci Kanguro od lat planują i realizują przeprowadzki międzynarodowe na ogromnych dystansach, od Ukrainy po Portugalię.

Jeśli więc pytasz, jaka jest najlepsza firma od przeprowadzek z jednego kraju do drugiego, mamy gotową i sprawdzoną odpowiedź — Kanguro górą!

Dlaczego warto przeprowadzić się z nami?


Powodów jest tyle, że aż chciało by się przeprowadzać częściej niż tylko parę razy w życiu.

Mówimy po polsku, angielsku i do rzeczyNa kontynencie jest wiele firm przeprowadzkowych, ale zawsze najłatwiej będzie dogadać się z kimś z Polski. My jesteśmy z Polski, ale swobodnie działamy w całej Europie. To nas wyróżnia, ale przede wszystkim to wielka wygoda dla klientów.

Załatwiamy wszystko, wszystko, wszystkoŻadnych niechcianych niespodzianek przed, w trakcie ani po przeprowadzce.Dajemy słowo, bierzemy odpowiedzialność, podpisujemy umowę.Wszystko będzie tak, jak zostało dogadane.

Jesteśmy gotowi, gdy Ty jesteś gotowy


Przeprowadź się do innego kraju jednym skokiem

Zapytaj o wszystko po polsku lub angielsku:

Dlaczego Kanguro będzie najlepsze do przeprowadzki międzynarodowej?

Proste — bo to firma, która jest międzynarodowa od dnia powstania. Mamy lata doświadczenia z Anglii, Niemczech i Polski, a sam pomysł stworzenia własnego zespołu narodził się właśnie za granicą.
Kanguro ma klientów w Bristolu, Berlinie i Białymstoku. Nasi kierowcy pracowali wszędzie, radzą sobie ze wszystkim i w każdej sytuacji zachowują uśmiech (to też ważne!).Pamiętasz by nie oceniać pochopnie? Zanim wybierzesz, zadzwoń:
Jeśli więc chcesz przeprowadzić się gdzieś w Europie, podaj tylko termin i ilość ładunku. Kiedy zaczynamy, skąd startujemy, dokąd jedziemy?Wszystko zacznie się od Twojego telefonu lub maila.