Skip to main content

Przeprowadź się jednym skokiem

Posłuchaj naszych klientów

 • biała ciężarówka z logo Kanguro

  Przeprowadź się jednym skokiem

  Dlaczego Kanguro? Wyróżnia nas stały, zgrany zespół, który od lat pomaga klientom w wygodnej przeprowadzce do nowego domu lub biura. Jesteśmy szybcy, sympatyczni i dobrzy w przenoszeniu rzeczy. Jak moglibyśmy nazwać się inaczej? Kanguro górą!
 • bawiąca się rodzina w salonie w trakcie przeprowadzki
  Przeprowadzki z Anglii do Luksemburga: welcome to Luxemburg!

  Powrót do Polski ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Luksemburga dom albo całą firmę.

 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat

  Te 12 lat to czas stałego rozwoju, nabierania doświadczenia, którego nie da się niczym zastąpić, szkoleń i doskonalenia się w sztuce przeprowadzek równie szybkich, bezpiecznych i sprytnych jak kangur.

 • dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
  Przeprowadzki z Anglii do Luksemburga: welcome to Luxemburg!

  Przeprowadzka do Luksemburga  ma być przyjemnością — dlatego udaną przeprowadzkę warto zlecić Kanguro. U nas możesz zamówić przeprowadzkę prywatną, ale też przenieść do Luksemburga dom albo całą firmę.

 • biała ciężarówka z logo Kanguro

  Przeprowadź się jednym skokiem

 • Przeprowadzki z Anglii do Polski: welcome to Poland!
 • uśmiechnięci rodzice i dzieci trzymają pudła w salonie do przeprowadzki
  Specjalizujemy się w małych i dużych przeprowadzkach po całej Europie od 12 lat
 • dwójka dzieci bawiąca się pustym kartonem podczas przeprowadzki
  Przeprowadzki z Anglii do Polski: welcome to Poland!

Przeprowadzamy z powodzeniem ludzi, mieszkania, domy i biura


Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy przez 12 lat zajmowali się przeprowadzkami w 3 krajach (Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii).Pracowaliśmy w wielu firmach, tworzyliśmy też własne. Dziś łączymy nasze doświadczenie w jedną markę Kanguro.

Najbardziej zaskakujący jest…brak niespodzianek


Udana przeprowadzka to taka, podczas której nic się nie wydarzyło. Nic sie nie gubi, nie przewraca, nie szukasz kartonów po nocy.

Kanguro to przeprowadzki tak profesjonalne, że aż zupełnie zwyczajne.

Napisz nam, kiedy chciałbyś się przeprowadzić


Termin? Jesteśmy gotowi. Na tym polega profesjonalizm.

Kanguro to wiecej niż paru ludzi z samochodem.To grupa profesjonalistów z wieloma samochodami i mnóstwem pasji.

Posłuchaj naszych klientów

Dlaczego my?

Bo mamy międzynarodowe doświadczenie

 • Specjalizujemy się w przeprowadzkach domów, mieszkań i firm od 12 lat.

Niejednokrotnie przewozimy dobytek klientów po całej Europie, by za parę lat przeprowadzić ich z powrotem do Polski.

Bo jesteśmy wszechstronni

 • Organizujemy przeprowadzki niemal w dowolnej skali i w dowolne miejsce Europy. Nasi pracownicy znają języki i doskonale znają lokalną specyfikę.

Zajmiemy się wszystkim i o wszystko zadbamy.

Bo dotrzymujemy słowa

 • Szybko przekonasz się, że nasza rzetelność to coś więcej niż słowa na stronie.

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zaufania, a każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie — bo jest Twoje. Przeprowadzka to ważna rzecz. Zależy nam, by wszystko odbyło się jak należy.

Bo Kanguro to zespół mocno międzynarodowy.
Przez lata pracowaliśmy w Anglii, organizując dla klientów przeprowadzki na Wyspach oraz w całej Europie.
Mamy doświadczenie w pracy zarówno na rynku angielskim, jak i polskim.

Bo gwarantujemy:
– profesjonalne zapakowanie i odpakowanie na miejscu
– najlepszej klasy materiały i zabezpieczenia
– terminowość i pełen kontakt na każdym etapie przeprowadzki
– pracowników doskonale znających angielski i realia rynku
– pełne ubezpieczenie ładunku

Kanguro oferuje przeprowadzki do Luksemburga, tzw. jeden kierowca i van z dowolnych miast w Wielkiej Brytanii do dowolnych miast w Luksemburgu.

Przeprowadzamy się z Wielkiej Brytanii do wszystkich miast i miejscowości w Luksemburgu, najpopularniejsze miasta, do których przemieszczają się nasi klienci to:

Przeprowadzki do Luksemburga 

Man & Van do Luksemburga


Miasto Luksemburg jest stolicą i największym miastem Wielkiego Księstwa Luksemburga. Znajduje się w południowo-zachodniej części kraju, na brzegach rzek Alzette i Pétrusse. W mieście znajdują się liczne muzea, zabytki, galerie i inne atrakcje, a także tętniące życiem życie nocne i scena rozrywkowa. Jest to również ważny ośrodek finansowy i bankowy, z silną obecnością międzynarodowych firm. Miasto Luksemburg jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Luksemburg jest jednym z najmniejszych państw Europy. Położonych w zachodniej części. To przede wszystkim finansowe centrum. Jednak nie brakuje tutaj atrakcji dla mieszkańców. Luksemburg jest wypełniony zabytkami. To największa na świecie liczba restauracji. Luksemburg jest dosyć młodym państwem Europy. W średniowieczu, dokładnie w 963 roku kupił go jeden z hrabiów. W późniejszych stuleciach, stało się Księstwem Luksemburskim. Warto wspomnieć, że Luksemburg był podbijany przez okoliczne państwa. Należał przez długi okres do Francuzów. Po zakończeniu wojny, Luksemburg uzyskał prawdziwą niepodległość. Dzięki produkcji stali, kraj zaczął się bogacić. Obecnie Luksemburg należy do najbogatszych państw na świecie. Luksemburg graniczy z Niemcami na wschodzie, a na zachodzie z Belgią. Luksemburg posiada monarchię. Kraj w pełni demokratyczny. Luksemburg liczy 2,5 tys. km2. Mieszka tutaj ponad 550 tys. osób. W kraju mówi się w trzech językach. Przede wszystkim we francuskim, niemieckim oraz luksemburskim. Jednak większość mieszkańców mówi po angielsku. Warto się tutaj przeprowadzić ze względu na krajobrazy, usytuowanie. Głównym lotniskiem w Luksemburgu znajduje się w stolicy kraju. To port lotniczy LUX. Warto dodać, że kraj posiada doskonałe drogi, w tym wiele ekspresowych. Warto się tutaj poruszać autem.

Według Kanguro No1 przeprowadzki do Luksemburga jest to przede wszystkim historyczne miasto. Znane ze swojej najstarszej części, gdzie jest ogrodzone wzgórzami. Znajdziemy tutaj m.in najpiękniejszy balkon w Europie, Chemin de la Corniche. Ten punkt widokowy, można zobaczyć resztę miasta. Przykładem jest Pałac Wielkich Książąt. Luksemburg jest miastem kultury. Znajdziemy wiele muzeów, galerii sztuki. Mieści się tutaj wiele światowych centrów kulinarnych. W tym restauracji, które serwują znakomite dania. Europejskie jak i lokalne. Kuchnia luksemburska to mieszanka dań niemieckich i francuskich. Warto się tutaj przeprowadzić ze względu na urokliwe miejsca. Najsłynniejszy zamek Vianden, położony ok. 40 km na północ od stolicy. To właśnie tutaj powstała strefa Schengen. Dzięki temu można się tu przeprowadzić  do kraju bez wizy i paszportu.

Przeprowadzki do Diekirch

Man & Van do Diekirch


Diekirch to dystrykt Luksemburga. Jest to jeden z trzech dystryktów znajdujących się na terenie Luksemburga. Znajduje się na wschodnim wybrzeżu, w pobliżu granicy z Belgią. Graniczy z dystryktem Clervaux, Wiltz i Grevenmacher. Diekirch jest jednym z najbardziej zaludnionych dystryktów w kraju, z populacją około 21 000.

Głównym miastem jest Diekirch, które jest również stolicą dystryktu. Inne ważne miasta to Ettelbruck, Diekirch i Warken. Diekirch słynie z wyśmienitej kuchni, piwa i festiwali. Jest to również popularny cel turystyczny, z pięknymi krajobrazami, starożytnymi zamkami i wspaniałymi jeziorami.

Diekirch, miasto w którym duże znaczenie ma bezpłatna komunikacja w całym kraju. Dotyczy to miejskich autobusów, tramwajów. Diekirch, położony jest na brzegach rzeki Sauer. Już wychodząc z dworca, budynku z 1862 roku, można podziwiać rzeźbę z 2000 roku, która została stworzona przez artystę Bonifatiusa Stirnberga. To niemiecki rzeźbiarz, którego prace można oglądać z wielu częściach Niemiec. Idąc w stronę centrum, mijamy różowy domek zbudowany w 1900 roku przez Michela Deutscha. Przed domem znajdują się dwa osiołki. To właśnie Osioł jest tzw. maskotką Diekrich. Można je znaleźć w wielu zakątkach miasta. Przeprowadzka tutaj jest niewątpliwie doskonałym rozwiązaniem. Jak głosi historia, władze w stolicy twierdziły, że osły w Diekrich nie rozpoznały znaku czasu. Podobno także, dawno temu chłopi z Diekirch, byli zmuszeni używać osłów do uprawy pól.

Starówka miasta jest niezwykle urocza. Można się tutaj cieszyć posiłkiem w ogródku, obok fontanny z osłem. Wszędzie można spotkać symbole osłów. Na przykład rzeźby, beczki piwa. Spacer po tym historycznym miejscu to prawdziwa przyjemność. Przeprowadzka tutaj będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących historię.

Podczas wyjazdów do miasta, warto zawitać do dwóch kościołów. Kościół ludowy oraz Stary Kościół św. Wawrzyńca. To najstarszy kościół w kraju. Jego fundamenty sięgają czasów rzymskich. Tymczasem Kościół parafialny pod wezwaniem św. Wawrzyńca, został zbudowany w 1868 roku. Wnętrze zostało wypełnione kolorami dzięki światłuKanguro No1 przeprowadzki do Luksemburga poleca Niedzielna Msze Swieta wlanie w tym kościele. W typowym centrum miasta, znajduje się Muzeum Historyczne. Diekirch jest najbardziej znany z browaru o tej nazwie. Browar De Diekirch był oficjalnym dostawcą dworu książęcego. Największy producent piwa w Luxemburgu założono w 1871 roku. Diekrich to nie tylko zabytkowe centrum, ale także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Znajdują się tutaj place zabaw dla dzieci, trasy rowerowe oraz piękne krajobrazy. Tutaj z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Przeprowadzki do Grevenmacher

Man & Van do Grevenmacher


Grevenmacher jest jednym z dystryktów w Luksemburgu. Jest położony na południowo-wschodnim wybrzeżu kraju, nad Mosel. Dystrykt składa się z dwunastu gmin, z których największe to Grevenmacher, Wormeldange i Junglinster. W dystrykcie zamieszkuje ponad 20 000 osób. Głównymi gałęziami gospodarki są przemysł, rybołówstwo, turystyka i usługi. Grevenmacher jest znany z produkcji wina. W dystrykcie znajduje się wiele atrakcji turystycznych, w tym m.in. muzeum rodziny Grand Duke, ruin zamku i kościoła pw. św. Willibrorda, centrum rekreacyjne Grevenmacher, klasztor Echternach oraz Wyspa Mertert.

Warto tutaj wspomnieć o moście Grevenmacher. Stal o wysokiej wytrzymałości na moście między Niemcami a Luksemburgiem. Stalowy Most łukowy, to ograniczony czas oraz elegancki design. Projekt uwzględniał fazę rozbiórki starego mostu. Lekki i elegancki projekt, którego masa całkowita wynosi ok. 2.000 ton. Most Grevenmacher to przede wszystkim połączenie między dwoma krajami. Nowa konstrukcja rozładowuje wzmożony ruch, a jej nowoczesny wygląd idealnie wpisuje się w krajobraz.

Grevenmacher ma bogatą historię, sięgającą czasów starożytnych. Była ona niegdyś częścią Księstwa Luksemburga i odgrywała ważną rolę w handlu na Mosel. Dziś Grevenmacher jest jednym z najnowocześniejszych dystryktów Luksemburga, charakteryzującym się wysokim poziomem życia. W niedalekiej przyszłości planowane są dalsze inwestycje w zakresie turystyki, co zapewni regionowi jeszcze większą popularność.

Grevenmacher jest gminą ze statusem miejskim we wschodem części Luksemburgu. Grevenmacher znajduje się we wschodniej części gminy. Zamieszkują ją zaledwie ponad 3500 osób. Tak więc przeprowadzka tutaj będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie lubią tłumów. Miejsce to jest urokliwe już od samego początku. Chociaż jest niewielkie, możemy znaleźć tutaj wiele wspaniałych miejsc dostosowanych dla każdego.

Według ankiety zrobionej przez klientów Kanguro No1 przeprowadzki do Luksemburga głównym powodem wybrania tego miasta to przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą przede wszystkim ciszy i spokoju. Liczne spacery pomiędzy budowlami. Dużo zieleni, rzeki oraz piękne krajobrazy. Miasto oferuje znacznie więcej. Wystarczy tutaj raz przyjechać, aby się cieszyć wspaniałym klimatem. Przeprowadzka tutaj będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują ciszy i spokoju, a jednocześnie nie lubią się nudzić. Grevenmacher zachwyca zwłaszcza w południe, gdzie świeci słońce. Kolory krajobrazów przeplatają się z niską zabudową. Grevenmacher to miejsce, do którego można się przeprowadzić z każdego krańca świata.