Skip to main content

Przeprowadzki z Anglii do Belgii – życie towarzyskie i rozrywka


Przeprowadzasz się z Anglii do Belgii? Z czego jest znany Twój nowy kraj zamieszkania i czego należy się spodziewać?

Belgia, znana na całym świecie z piwa, małży i oczywiście Jean-Claude Van Damme, znajduje się na skrzyżowaniu Europy Zachodniej, w otoczeniu Holandii, Niemiec, Luksemburga i Francji.

Pełna niesamowitych ukrytych skarbów Belgia jest domem dla wspaniałych architektonicznych cudów oraz tętniących życiem i urokliwych miast, w których możesz w pełni doświadczyć i cieszyć się Europą w najlepszym wydaniu. Jeśli jesteś obcokrajowcem, który właśnie przeprowadził się z Wielkiej Brytanii, aby zamieszkać w Belgii, znajdziesz tutaj dobrą rozrywkę.

Życie towarzyskie w Belgii jest zabawne, ekscytujące i naprawdę przyjemne. Od wykwintnych piw po egzotyczną muzykę, Belgia ma wiele do zaoferowania, aby uczynić Twoje życie jeszcze bardziej przyjemnym, z mnóstwem rozrywek. W Belgii jest wiele ekscytujących rzeczy do zrobienia, a kiedy raz doświadczyłeś niektórych działań w tym kraju, możesz z pewnością powiedzieć, że życie towarzyskie w Belgii jest naprawdę niesamowite.

Przeprowadzka z Anglii do Belgii – wyśmienite piwo

Belgia jest naprawdę znana ze swojego napoju, więc jeśli piwo jest Twoim rodzajem napoju, nie zapomnij odwiedzić Cantillion i spróbować ich pysznych piw. To tam możesz dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak powstaje belgijskie piwo i dlaczego jest wyjątkowe.

Przeprowadzki z Anglii do Belgii – Ardeny i Brugia

Jeśli lubisz przygody i szukasz zajęć na świeżym powietrzu w Belgii, Ardeny to idealne miejsce do jazdy na rowerze i pieszych wycieczek. Gdy odwiedzisz to miejsce, bez względu na to, czy jesteś sam, czy ze znajomymi, będziesz cieszyć się wieloma dobrze oznakowanymi szlakami. Ardeny to region lasów mieszanych, w którym można zobaczyć bogatą przyrodę całego regionu. Możesz również odwiedzić atrakcyjne małe wioski i naturalne jaskinie, z których niektóre są dość głębokie. Istnieją również parki zwierząt, które są idealne dla dzieci.
Piękna rzeka Ourthe oferuje wędkowanie i różnorodne atrakcje wodne. Podczas gdy kajaki są najbardziej popularne, widzieliśmy pływające obok nich opony samochodowe, fotele i inne dziwne rzemiosła.

Brugia to miejsce jest naprawdę piękne miejsce, idealne na krótkie lub długie spacery. Miasto oferuje wspaniałe architektoniczne cuda z czasów średniowiecza, a także oferuje fascynujące tło historyczne, które przeniesie Cię w przeszłość. Jeśli chcesz odkryć prawdziwe piękno miasta, popłyń łodzią po licznych drogach wodnych i znajdź czas na odkrycie ukrytych skarbów miasta.

Przeprowadzka z Anglii do Belgii – ciesz się życiem nocnym w barach

Jeśli szukasz świetnej rozrywki nocnej w kraju, w Belgii znajduje się wiele barów i pubów, a także klubów nocnych. W przeciwieństwie do niektórych innych krajów w Europie, kluby nocne, kawiarnie i puby w Belgii pozostają otwarte nawet do rana. W wielu restauracjach znajdziesz dobre dania, chociaż jedzenie poza domem nie jest tanie. Koncerty, teatry i kino są łatwo dostępne.

Wielu młodych ludzi jest zainteresowanych utrzymaniem zdrowia, dlatego obiekty sportowe są ogólnie w dobrym stanie. Zobaczysz ludzi biegających po ulicach i parkach w miastach. Latem w niektóre weekendy policja zamyka lokalne drogi do samochodów i wszyscy jeżdżą na rowerze lub spacerują tam, gdzie przeważają samochody i ciężarówki. Następnie wszyscy zbierają się na gofry i piwo, często przy dźwiękach lokalnych muzyków.

Niezależnie od tego, czy lubisz przyrodę, sztukę, modę, czy po prostu lubisz odkrywać, Belgia to niesamowite miejsce do odwiedzenia lub zamieszkania. Kto powiedział, że kraj Belgii jest nudny? Niezależnie od tego, czy jesteś obcokrajowcem, gościem czy turystą, w Belgii jest wiele rzeczy do zrobienia i zabawy. Życie towarzyskie w Belgii jest zarówno przyjemne, jak i ekscytujące!