Skip to main content

Przeprowadzka do Antwerpii


Przeprowadzka do Antwerpii

Przeprowadzasz się do Antwerpii jako emigrant? W takim razie będziesz potrzebował pomocy w poruszaniu się po trudnościach, na które możesz napotkać. Tu znajdziesz najważniejsze informacje na temat wizy, podróży i mieszkań.

Wizy do Belgii

Jeśli pochodzisz z kraju UE/EOG, nie ma potrzeby posiadania wizy, by wjechać do Belgii. Jednak jeśli nie pochodzisz z krajów Unii Europejskiej lub EOG, możesz potrzebować wizy. Istnieją różne rodzaje wiz w zależności od celu pobytu w Belgii.

Poruszanie się po Antwerpii

Istnieje wiele możliwości podróżowania po Antwerpii. Transport publiczny, rower, taksówka, a nawet droga wodna to środki, którymi dojedziesz w każde miejsce Antwerpii, ale także do niedaleko położonych miast, a nawet do Holandii. Lotnisko w mieście jest położone w strategicznym miejscu i jest bardzo dobrze skomunikowane.

Mieszkania w Antwerpii

Znalezienie mieszkania w Antwerpii nie jest tak trudne jak w Brukseli ale jest mniej kosztowne. W centrum miasta domy i mieszkania są droższe, ale istnieją dobre alternatywy poza centrum oraz na przedmieściach, gdzie można zaznać ciszy i spokoju będąc jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta.

Przeprowadzka z zagranicy do Antwerpii

Nie musisz czuć się nieswojo przeprowadzając się do Antwerpii, ponieważ jest to miasto wielokulturowe. Po wojnie, miasto doświadczyło napływu imigrantów. Obecnie największą grupę obcokrajowców mieszkających w Antwerpii stanowią Holendrzy. Ale mieszka tam także sporo Hiszpanów, Niemców i Francuzów. Niezależnie od tego, skąd pochodzisz, przeprowadzka do Antwerpii nie powinna być już tak trudna po zaznajomieniu się z liczbą obcokrajowców mieszkających w tym belgijskim mieście.

Przeprowadzka do Antwerpii

Zorganizowanie międzynarodowej przeprowadzki nie jest proste i raczej nie powinieneś robić tego na własną rękę. Jako fachowa firma rozumiemy i wiemy, czego potrzebujesz i oferujemy niezbędne usługi, aby pomóc Ci łatwo i sprawnie przeprowadzić się i zamieszkać za granicą. Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przeprowadzkę i rozpocznij przygotowania do przeprowadzki do Belgii.